Öömaja leidmine Milanos, kiire.

Probleem on selline: ma sõidan 2 juulil Milanosse, kuid hospitalityclub.org leheküljelt leitud võõrustaja teatas eile, et ei saa mind võõrustada ja ma olen nüüd ilma öömajata Milanos. Mida ma peaksin ette võtma, kas kellelgi on kedagi soovitada\kellelegi mind soovitada, või pakkuda Milanos katusealust? Mis ma teen, võtan noorte hosteli? Ehk leidub keegi heatahtlik kes jamast välja aitaks. Olen Milanos muidu 9nda juulini. Ise M 18. Palun aidake.

Värsked andmed ,ööbisime 2 nädalat tagasi,vist suhteliselt kesklinnas.Andmed saan jätta hiljem õhtul,kahjuks ei tule nimi meelde.Või kas üldse sobib,sest tegelikult tundus olevat tõesti hostel.Meie tuba (2 voodiga)maksis 69,- EUR,miskise hommikusöögi moodi asja saime ka ning isegi tasuta parkimise otse maja ees.

0
0

St, et sa maksid yhe o''o'' eest 69 Eurot? Peab vist pargis m6ne oo veetma. Aga anna andmed, ma oleksin t2nulik.

0
0

Soovitaks kõigepealt vaadata sellist lehekülge: http://www.hostelbookers.com/hostels/italy/milan/

Sealt mingi variant vähemalt esimeseks ööks valmis vaadata, võimalusel ära broneerida. Seejärel hospitalityclubi/couchsurfingu kaudu proovida leida keegi, kirjad saada kohe ära, hostelis või Milanos internetipunktis vaata, äkki keegi on vastu kirjutanud.

Kui ei, siis odavamad hostelid algavad 10st eurost:)

Edu.

0
0

Palun : koha nimi on MEDUSA,isegi 2 tärni.Aadress : Via Goldoni 84,Milano,Italia 20129 Ja telefon ka : 39 02 70006628.Täiesti korralik koht,vähemalt meie tuba oli küll.Nii et edu !Võib saada küll ka linnades soodsamaid majutusi,kas varem broneerides )antud juhul kõigest paar nädalat varem) või lihtsalt on õnne.

0
0

Saina asja korda, oobin magalas nimega Hostel Burigozzo. http://www.lacordata.it/accomodation/f_burigozzo/home.htm HInd on soodne, koik muu peale kapi ja voodi on teistega yhine ;) Kohta oli saada lihtne, tulin kohale ja neil oli pakkuda 21 euro eest voodi. Tanud koikidele vastanutele, j2rgmised hadalised saavad siit abi

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased