Öömaja Playa del Carmenis

Kes on käinud, palun kirjutage, kus Playa del Carmenis ööbisite, kuidas hotell oli, kus asus jne. Oleme siin otsinud 2 ööks hotelli vahelduseks planeeritud cabanades magamistele, kuid pole midagi veel välja valinud või õigemini leidnud, mis kohe tunduks et on ok. Valikusse on jäänud Holiday Inn, El Tucan ja mul reisikaaslase favoriit Hacienda Vista REal REsort ja SPA. Kuna aga nendeks päevadeks mil hotelli vajame on plaan käia XCaretis ja Cancunis (ehk siis vaid sisuliselt ööbida hotellis), siis on läinud ikka väga kõvaks ütlemiseks sel teemal. Ühesõnaga jõudsin selleni, et küsin siit kohal käinute muljeid. Tõenäoliselt on veel normaalse hinnaga hotelle, kus oleks korralik katus peakohal ja turvaline päevaks oma asju jätta. H/s võiks olla hinnas (ja rohkem kui vaid moos ja saiake).

XXX

Kuna ma teemale vastata enam ei saanud, siis ütlen järgmistele minejatele, et ööbisime 2 fantastilises kohas. Käisime kohapeal läbi mtmeid, ent hinna-kv suhe oli meie meelest paigas just nendes SOODSATES kohtades:

  • Hotel Maria Bonita on peatänavast paar sammu eemal, ent väga armas, värviküllane ja stiilne hotell. Meie tuba oli kööginurga ja rõduga. 650ps öö koos hommikusöögiga (omlett, mahl, sai, moos, kohvi).
  • Hotel Posada Freud, kohe 5th Avenuel. 3 ööd 1400ps.Tänavalt näha vaid baariosa, siseõuega, rõdudega (võrkkiiged!)toad 2 korrusel, igal ühel oma sissepääs, ühiskülmkapp. Tubades kohviautomaadid, osades TV osades mitte. Äärmiselt lahedad kutid adminnideks. Tüüp oli nõus ka ühe oma inimese parimast toast välja kolima, peaasi et ma täitsa rahul oleks. Vaatasime nimelt tubasid ja ma ei osanud 2 vahel valida.

MÕLEMAD kohad on oma hinda väärt. Ma julgen neid mõlemat soovitada!!!

Tere,

aitäh heade soovituste eest. Kas oskad ka mõnda tegevust seal linnakeses soovitada? Lisaks millele tasuks tähelepanu juhtida, et väga alt ei tõmbaks keegi?