Oktoober Lõuna-Prantsusmaa (Nice, Nizza)

Minek on neljakesi oktoobri alguses nädalaks Nizzasse. Kindlat ööbimiskohta ei ole veel broneeritud.  Plaan on ühistranspordiga ringi liikuda. Esialgu mõtlesime nädalaks apartmendi võtta Nizzas, kuid ootan siitpoolsed soovitused ära, enne kui broneerima midagi hakkan (eelistaks muidugi nädal olla ühes apartmendis - soodsam hind).Seni olen mõelnud teha päevaseid trippe lähimatesse linnadesse, näiteks Eze, Monaco, Cannes, Antibes..  ja mööda rannikut edasi, kuhu iganes transport sõidab. Samuti sooviks mõni päev kuhugi sisemaa poole liikuda, natuke matkata. Soovitage kohti, mida kindlasti külastada, nii ujumiseks, linnapuhkuseks kui ka matkamiseks.Kniks :)

Palun soovitusi, kuidas nädal sisustada :)

0
0

Soovitan imearmast väikest kunstnike linnakest Saint Paul de Vence. www.saint-pauldevence.com Muide Cote de Azuris on väga hästi organiseeritud ühiskondlik transport. Üks reis üks pilet ja hind 1 eur 50. Päris tihedasti sõitsid. Käisime nii Canneses, Monakos ja St Paul de Vences. Viimasesse sõitis buss nr 400 Kogu info sellelt leheküljelt https://www.lignesdazur.com/en Eze kaktuse aed mäe nõlval ja Parfümeeria tehas/pood http://www.galimard.com/index.php/en/visite-eze.html Väga huvitav on veel Ephrussi de Rothschildi Villa oma suurepäraste aedadega.Sinna läks kesklinnast buss nr 81. See asub Saint- Jean Cap Ferratis https://www.villa-ephrussi.com/

1
0

Gorges du Verdon, kaunis kanjon, transport võib olla keeruliseks sinna aga koht seda väärt.Monacosse soovitan minna õhtusel ajal reedel või laupäeval. Siis linn tulede säras ja elu käib, nädala sisene ja päevane külastus on jäänud sellele minu meelest alla. Antibesis mõnus rand Plage de la Gravette, vanalinna servas müüri ääres ja Nizzast natukene Itaalia poole Villefrench sur Mer (ka kaunis liivarand ja väike linnake)Matka osas plaanis seekord(septembris) endal külastada natuke kaugemalt Nizzast Parc national des Calanques. Soovitada veel ei julge aga lugenud olen ainult head. Väiksemaks ettevõtmiseks, aga jalutuskäik Cap Martinisis (Monacost veel natuke edasi sõita) Promanade le Corbusier.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased