Oleks väga abi vaja, tänan =)

Lugu selline, et mul tuleb tüdrukul sünnipäev Veebruari lõpus ning päev enne seda on meil veel tähtpäev. Mõtlesin siis talle midagi erilist kinkida. Kuna ta ei ole enda jalga kaugemale kui Riiga tõstnud, siis arvasin, et reis suvel oleks parim. Nüüd siis probleemi juurde: Sihtkoht on olemas, see oleks Pariis. Seal oleks siis kolm ööd(neli päeva). Lennukiga minek ja tulek. Mure aga selles, et reisibüroode pakkumised on selliste hindadega, et minu praktikatöö rahakotiga jääks see reis niiviisi ära. Kui oleks keegi, kes palju reisib ja aitaks mul panna kokku võimalukult odava, kuid samas nauditavate elamustega reisiplaani Juuli esimese nädala peale vms, siis ma oleks üdini tänulik selle eest. Aitäh, Matu =)

Kui võimalik, siis minge enne juulit, kuna Prantsusmaal pääseb muuseumidesse juuni lõpuni ilma piletita. Võimalik raha kokku hoida.

Täpsem info: http://www.epl.ee/artikkel/413807

Ohh, aitähh. Hetkel oleks siis plaan 27.06 - 30.06. Juba sellest oli kasu =) Ootan veel abi =)

Estonian air pakub madalama hinnaga pileteid Tal.->Pariis (22.06) ja Pariis->Tal. (26.06) 2791 kr/in.

Kus ma seda broneerida saan? Ei leidnud Estonian Airi kodulehel seda :( Ja ideid selle kohta, kus ööbida, mis kohad läbi käia ja kuidas üldse see reis odavalt nauditavaks teha? =)

Mida ei leidnud? http://www.estonian-air.ee/

Üldiselt neid sooduskampaaniad (Stockmanni hullud päevad, Osturalli, Turismimess, lennufirma enda, jms) on veel tulemas, kus on võimalik saada sellest hinnast tsipa soodsamalt pileteid. Aga see hind peaks siiski pärsi hea olema.

Jap, sain =) See teeb siis kokku 5582 hetkel =) Umbes 10 000-ga saab korraliku reisi tehtud? Kahe peale kokku.

praegu hindu vaadates: EA 3000.- ringis Ryanair Stockholmist u 1000.- (ilma äraantava pagasita) saaks reisi pikendada paari laevasõidu võrra:)

Majutus lihtsas hotellis u. 40 - 50 eur/kahe eest

Naabrimees, tänud lennuliini eest ja Romashka, tänud hostelli eest =) Aga nüüd midagi vaatamisväärsuste jms kohta?

Pariisis on tänavatel avalik-rattalaenutus Velib.

Uuri värki: http://en.wikipedia.org/wiki/Velib

Oi, väga hea =) Nüüd veel viimase asjana see, et otsisin neid hostelle ja topeltvoodi 22, 23, 24 ja 25. öö läheb kokku umbes 3200 kõige odavamate variantidega. Kas topeltvoodi ja privaattoaga ongi umbes sellised hinnad normaalsed? =)

Versailles loss on Pariisi südamest ~20 km kaugusel.

Pariisis küll, see on kallis linn. Elukalliduse poolest oli Pariis eelmine aasta maailmalinnade seas 13. kohal: http://money.cnn.com/2007/06/15/pf/most_expensive_cities/

Selles suhtes elab üle, aga ma vaatasin, et broneerimisel tuleb 334.52 EEK maksta krediitkaardiga ja mul sellest süsteemist mingi aimu ei ole, siis ma ei tea, kuidas ma seda teen. Ilma broneerimiseta minna oleks ka karuteene sinna minna..

Täidad lünga krediitkaardi andmetega ja siis tagaküljelt kontrollnumber (allkirja ribal). Meilile peaks siis tulema broneeringu kinnitus.

Aga kas hotelli asukoht ikka hea?

Hmm, asukoha kohta ma küll öelda ei oska. Kui Sa oleksid nii hea ja otsiksid 22, 23, 24 ja 25. öö jaoks topeltvoodiga privaattoa, mis oleks alla 3500 ja hea koha peal, siis ma oleks vägagi tänulik =)

Ja mure selles, et mul ei ole lihtsalt krediitkaarti.