Omal käel matkamine USA-s Zion, Bryce ja GC-s rahvusparkides.

Plaanime minna kanjonitesse kolama novembri II pooles. Kas kellelgi on häid soovitusi jagada? Ka saab omal käel ka trippida või on liikumine ainult guided touridega? Plaanime ühe- või kahe päevasied matkaradu. Tänud soovituste eest ette!

Kui võimalik, paluksin ka häid linke jagada.

0
0

Kui omal käel erinevates rahvusparkides trippida, siis mina soovitaksin osta America the Beautiful - National Parks & Federal Recreational Lands Annual Passi. Sellega tuleb erinevaid parke külastades märgatav hinnavõit. Täpsem informatsioon kasutustingimuste kohta leitav: https://store.usgs.gov/pass

Ka tip.ee ost-müük foorumis pakutakse seda passi.

0
0

Käisime just septembris neid parke külastamas ning mõned tähelepanekud. America the Beautiful - National Parks & Federal Recreational Lands Annual Pass tuleks tõepoolest osta kui rohkem parke plaanis. Selle saab pargi väravast ka, aga sularahas tasuda ei saanud.

Zionis päris matkaradade alguspunkti oma autoga ei saa, seal tuleb kasutada park shuttle't ning auto jätta kas Visitor Centeri parklasse või Springdale, kust saab eraldi shuttle'ga Visitor Centerisse. Seda Zioni parkimise ja shuttle teemat tasub kindlasti enne uurida (novembri algusest teine busside graafik jne) - https://travel.usnews.com/Zion_National_Park_UT/Getting_Around/

Zionis Angels Landingu külastamiseks peab olema permit, lõppu ilma ei lasta.

Matkaradade ja permitite jaoks on hea leht/äpp https://www.recreation.gov/.

Kui sinna kanti lähete, siis Antelope Canyon'id on ka kaalumist väärt. Käisime Upperis ning sinna sai ainult giidituuriga.

Bryce kohta ei oska öelda, aga mujal saab omal käel hakkama, matkaradade osas tasub vaid eeltööd teha ja vastavalt oma soovidele/võimetele midagi eelnevalt välja valida.

3
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased