On eestlaseid Tuneesias? Kust saab osta kõrbe reisi?

Plaanime minna mehaga Sousse piirkonda oktoobris, kas sel ajal on seal eestlasid ringi liikumas? Kes on Tuneesis käinud ja oskavad anda infot safari/kõrbe reisi kohta, kust on Soussest võimalik üldse seda reisi osta, et see ka turvaline oleks? Kas kellelgi on kogemusi? Palju see maksab ja millega peaks sel rändamise ajal arvestama? Sooviks külastada Tamerzat ja selle ümbrust, kas keegi on seal käinud? Vastuseid, kogemusi ja soovitusi võib saata ka emailile :) heldipihlak@yahoo.co.uk

Keegi on otsustanud punast tuld näidata - mis selle küsimuse juures halb tundus?

Olen käinud Tuneesias paar astat tagasi. Kõike ekskursioone ja muud meelelahutused saab hotellis tellida. Ja mööda randa kõnnib hunnik "pakkujaid" kes pakub samad reisid poole hinnaga, või veel odavam. Isegi hotelli töötajad pakkusid oma tuttavate teenuseid poole hinnaga. Kõrbes ei ole käinud, käisin merekruiisile suvalise venna kaudu. Kohal oli hunnik turiste ja keegi petta ei saanud.

Eks see punane ole eestlaseid, eestlasid eest, minu eesti keele õpetaja oleks kreepsu saanud. Ja palju sel kõrbel neid reise on, ka kahtlane. Kõrbereise ikka leiab.