Osale noortevahetuses müstilises Ida-Türgis!

10-17. september toimub Türgis, Diyarbakiris noortevahetus, mille teemaks on stereotüübid, diskrimineerimine ja inimõigused. Noortevahetus toob kokku noored Eestist, Türgist, Portugalist ja Hispaaniast. Eesti osalejatele on tervelt 10 kohta, millest 9 on vanusele 18-25 (nooremad eranditega) ja üks grupijuhile (vanusepiiranguta). Omakuluks on 30 % reisikuludest, reisikindlustus (kuni 10 €) ja toit/jook Eesti õhtuks. Osalemiseks saada enda andmed (nimi, sünniaeg, telefon, e-mail, id-kaardi/passi number, asukoht Seiklejate.Vennaskond@gmail.com). Hetke seisuga (16.08.2012) on mitu vaba kohta.

Loe lähemalt: http://seiklejatevennaskond.blogspot.com/2012/08/turki-stereotuupe-murdma.html

Nagu ma aru saan , ei ole Teil hetke olukorrast mingit aimu, mis toimub praegu Ida-Türgis? Kipun arvama, et Te pole praegu sinna piirkonda teretulnud. Juhul muidugi, kui ei soovita saada kuulsaks nagu "Bekaa oru vallutajad".

kar ram, mis seal Ida-Türgis siis toimub?

Seal (Araratil) käis just üks Eesti punt, ja teine läheb paari päeva pärast. Diyarbakiri kohta ilmust umbes aasta tagasi umbes Kohvris reiskiri, mis seda kanti väga kiitis. Kas midagi on viimastel päevadel muutunud?

Bekaa oruga ei tasu võrrelda. Bekaasse mindi omal riisikol. Siin on korraldus kohalike poolt ja küllap nad teavad, mida teevad.

Türgi on ääretult külalislahke maa, mõte "te pole sinna teretulnud" on nii vale kui üldse olla saab.

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/turgi-kaguosas-hukkus-autopommiplahvatuses-seitse-inimest.d?id=64847526

Loomulikult, see on ainult 1 4-st juhtumist selles piirkonnas viimase kuu aja jooksul. Teie uudised neid loomulikult ei kajasta.

Antud projekt on täiesti turvaline. Korraldajad elavad ise samas linnas ning on kursis kõige toimuvaga.

Hetkel on kohad täis ning loomulikult pole mõtet tulla, kui kartus sees.

Sorry, ega ma sinna kipugi, ma elan Türgis. Edu Teile! Ja ilusat suvelõppu.