Oslos lennujaamast sadamasse

Tere. Vaja jõuda Oslo lennujaamast (lend Estonian airiga) Stena Line laevale (Oslo-Frederikshavn). Äkki oskab keegi nõu anda palju pean aega varuma ning mis on mitte kõige kallim moodus. Tänud.

Sul tuleb kiire. Kui oskad keelt, siis pole häda. Kui aga ei, siis võta paber ja joonista (või palu, et mõni teeks saeda) paberile laeva pilt ja kirjuta Stena Line. Odav on hääletada. Seisad tee ääres ja ootad niikaua kui mõni poolakas sind juhuslikult peale võtab. Igaks juhuks kirjuat veel "HAST". Loodetavasti sain aidata.

Pidasin silmas ühistranspordi võimalusi, sest kiireim võimalus aga paraku ka kallim on taksoga. Lennujaamast saan Central Stationisse, ehk keegi oskab juhatada sealt edasi Stena Line terminali Tollbukaia tänaval ja palju see reis aega võib võtta. Tänud.

Stena Line enda veebilehe andmetel on raudteejaamast Tollbukaia sadamssse 10-15 min jalutuskäik: http://www.stenaline.nl/en/ferry/crossing/frederikshavn-oslo/port-oslo/, ka Google Maps annab distantsiks täpselt kilomeetri ja ajaks 12 min. Alternatiiv buss nr 60 Vippetangeni peatusesse, väljub iga 20 min järel, sõidab sadamasse 5 min.