Otselend Euroopast Jamaikale

Tere,

Kas kellelgi on kogemust otselendudega Euroopast Jamaikale selle aasta sees? Olen internetis ringi vaadanud ja tundub, et Jamaika lennupiletite hinnad on võrreldes eelmise aastaga tõusnud. Soov oleks jõuludeks Jamaikale minna, kuid odavaimad piletid, mis suutsin leida algasid 18 000 kroonist (alguskohaks Frankfurt või London). Samas lugedes eelnevaid postitusi antud teema kohta, võiks eeldada, et piletid on odavamad.

Oleksin igasuguse info eest tänulik,
Pai

Leidsin juba ise, et Condoril on järgnevad kolm päeva sooduskampaaniad. Aga kuna tööinimesena ei sobi mulle see ainus kuupäev, mis detsembri kuus soodsalt pakkuda on, siis pean kahjuks loobuma sellest iseenesest väga soodsast võimalusest. Aga kel huvi, vaadaku http://www11.condor.com/tcf-eu/index.jsp

15.detsember-10.jaanuar on lennufirmadel nn. "blackout period", kus ei leia soodukaid, vaid vastupidi, hinnad on aasta kõrgeimad, terve läänemaailm reisib.
15.detsember on viimane kuupäev veel enam-vähem hinnaga jõulureisi alustada.

Aga miks just otselennuga Euroopast? Mina just eelmisel nädalal saabusin, käisin väga soodsalt ja seda Miami kaudu. Praegugi siin on soodsaid Miami pakkumisi erinevatel reisifirmadel olnud ja Miamist jamaikale oli pilet vaid 200 USD.