Otsetransfeer Georgioupolise kuurorti

Kas keegi läheb 03.08.2022 Tez Touri Kreeta pakettreisiga Georgioupolisse?
Sooviks võtta otsetransfeeri ning kulusid jagada.

Kui Sul on paketireis, siis peaks seal ju transfeer hinna  sees olema? Samas on muidugi loksumine sinna üle tunni lennujaamast.

0
0

Transfeer on küll hinna sees, aga vahemaa on 105 km ning lennuk maandub kell 19:50. Kui veel lisada siia kümmekond vahepeatust erinevates hotellides, siis jõuaksin oma hotelli alles südaöö paiku ning õhtusöögiga on siis ilmselt kurvad lood. :)

0
0

Ma arvan, et unusta õhtusöök. Me eelmine aasta sama lennukiga. Siis veel hilines  30 minutit. Aga baarid olid hotellis lahti, nii et drinke sai teha. Samas üllatas, et toas olid serveeritud võileivad, salat, puuviljad.

1
0

Pets, kui see saladus pole, siis mis hotellis peatusid? Ning kui pikalt transfeer aega võttis?

0
0

Hydramis Palace Beach Resort -- 5km Georgioupolisest, aga aeg  - 1 tund 20 min - aga see siis Irakleio poolt

0
0

Ma küll ei loe välja kus maandutakse, kas Chanias või Irakleios,  kuid ma sõitsin äsja kahe nädala jooksul mõlema poole teed läbi ja teedeparandused olid igal pool, mis tempot kõvasti vähendasid. Reaalselt läbisime 70km 1h 20 minutit ja mõnes kohas isegi rohkem, sest kui teel on palju turiste (neid sel suvel jagus igale poole rohkelt) siis nemad sõidavad väikeste autodega aeglaselt. Seetõttu võis maanteel tegelik kiirus olla 55- 65km/h.

1
0

Lilian, maandumine toimub Heraklioni lennuväljale. Tänan info eest!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased