trip-krainetrip-ukraine-dark
Paar küsimust Hollandisse sõitmise kohta

Kas on mingeid teemakse mõnes riigis ja kus neid maksta saab kui on? Kas alkoholile ja sigarettidele on mingid piirangud või võin kasvõi kast viina kaasa võtta?

Oleneb millist teed otsustad sõita.Baltikumis, Saksas ja Hollandis teemakse ei ole.Poolas peaksid mõned teed maksulised olema.

uni 90 liitrit veini, mille hulgas võib olla

kuni 60 liitrit vahuveini

kuni 110 liitrit õlut

kuni 10 liitrit kangeid alkohoolseid jooke (alkoholisisaldus üle 22%)

20 liitrit muid eelnevalt nimetamata alkohoolseid jooke (alkoholisisaldusega alla 22%).

Tere iff74 ei ole vist veel aastavahetusest päris kaineks saanud. Teemaksude osas oleks abiks otsing ja alko ja suitsude osas- no ma ei tea, kas lähed puhkama või viina viskama. Samas ka see teema kui palju tohib ja mida, korduvalt arutlusel olnud. Autahvel minu arvamuse järgi. Minu lugupidamine Suslik

Polegi aastavahetusel joonudki midagi erilist aga see selleks. Plaanis seal kõik alko ja tubakas maha müüa et saaks mingi sõiduraha tagasi ka. Tahtsin lihtsalt targemaks saada et piiri peal jamasid ei tuleks, tänan vastuste eest.

fox98 toodud koguseid võib kaasa võtta enda tarbeks ja müüa ei tohi. Kui otsustad seadust rikkuda ja ikkagi müüa, siis pole ju kogustel vahet, üks rikkumine kõik.

Varssavi(Lodz) - Poznan kiirtee on vist tasuline, aga ei ole kallis. Head õlut saad osta Poznanis kus on hea õlletehas, ära Eestist õlut sõiduta.

See alko ja tubaka müümise jutt on küll jama. Esiteks pole hinnavahe enam selline, et oleks võimalik teenida, teiseks peab olema kellele müüa. Laua viina sinu käest küll keegi ostma ei hakka ja Leedus toodetud Marlborot...jne ei osta samuti ükski eurooplane. Kui tahad teada miks, proovi ise ära. Sama ka alkoga.

Isegi kui ei osta, siis midagi raisku kah ei läheks ju. Ega ma rekkaga ei lähe.

Minu jaoks maksab ka eneseuhkus midagi. Arvasin seni oma lolli peaga, et Eesti hakkab arengumaa staatusest juba välja kasvama.