Pärnu mere äärest Musta Mere äärde

Tervist, oleks plaan teha väike tripp auto(dega) ja telkidega Musta mere äärde viisat mitte noduvasse riiki. (7-14 päeva)

Millega peaks/voiks arvestada?

Kui suured voiksid olla kulutused koos einestamiste ja kytusega päevas per face voi per auto? (autos kas 4 voi 7 inimest)

Kui on ka huvilisi kaasa tulla, siis andke märku. Ise oleme 20-23a. noored naised ja mehed... =)

Ehk räägid pisut ka oma reisiseltskonna toitumisharjumustest. Ega Te Türgist läbi ei põika? Palju muidu auto(d) kütust neelavad "per" kilomeeter?

Kas me peame kõik Sinu "oletatavad" kulutused reisile minekuks kokku liitma ja siis jagama nelja või seitsmega ning siia üles riputama?

Üsna lugupidamatu küsimus jah Killa007 poolt:). Kuhu siis minna tahad - Ukrainasse, Rumeeniasse, Türkki või Bulgaariasse. Võta kaart ette ja arvuta. Või kui ei viitsi, siis vähemalt kirjuta kuhu ja mis autoga lähed - kas väikese Kia'ga või suure LandRoveriga. Huupi pakuks marsuut Pärnust Sevastoopolisse 2300 km, kütust keskmiselt 6900.- eeku eest süüa 2000.- per kärss. Vastus vastavalt küsimusele!

ViaMichelin lahti, sihtkohad sisse - saad teada km arvu. Siis arvutad läbi oma auto kütusekulu ja hindadega. Netist leiab tabeli kütusehindade kohta - saad vaadata odavamad riigid tankimiseks. Neid teemasid on siin ka ette ja taha, et kus riigis on vinjetid/teemaksud vms lisakulu vajalik.

Söömine on nagu küll igaühe enda teema. Rohkem on keeruline pakkuda kui ei tea riikigi kuhu minnakse :) Must meri võib tähendada nii Ukrainat, Rumeeniat, Bulgaariat... mis on kõik erinäolised kohad.