Pagasi jätmine Kuala Lumpuri

Lähen 6 nädalaks Aasiat avastama ja kuna reis algab Kuala Lumpurist, tahaks sinna oma suurt kohvrit jätta (tulen aastaselt Austraalia-avastamise-reisilt), et sealt seljakotiga edasi seigelda. Üks variant on pakihoid lennujaamas, kas kellelgi on kogemusi? Teine mõte oli, kas seal võiks elada eestlasi, kes mu kohvrit võiksid hellalt hoida mõningad nädalad? Või kui kellelgi on muid mõtteid, ootan huviga!

Jäta ikka kindlasse kohta. st lennujaama näiteks. (kindlasti mitte bussijaama, kui oled seal käinud tead millest jutt) Mäletan, et jätsime ise kunagi kuskile hotelli umbes nädalaks (kus ise elanud olime) Mitte midagi ei juhtunud ja kuigi kohalikud on minu arust väga sõbralikud ja toredad jne siis kuueks nädalaks asju jätta....kahtlane. Seal ikka viskab süüdimatuid tüüpe sisse aeg-ajalt.

0
0

Uurisin ise ka mõnda aega tagasi pagasi jätmise võimalust KL lennujaama, sest mul jääb KL just Kambodža ja Bali vahele ja pole mõtet kõiki asju Balile kaasa tassida. Selgus, et LCCT-s on pakihoid suhteliselt kallis - http://lcct.klia.com.my/index.php?ch=9&pg=27

0
0

Hmmm....päris kirves on jah. Kui ma nüüd õieti arvutan siis 6 nädalat on 4200 kr umbes :) Samas vedada kaasa on jube halb variant. Kui jätta kuhugi hostelisse? Mis nad ikka mu hilpude ja austraalia suveniiridega teevad :)

0
0

Kannavad ja toovad (õigeks ajaks) tagasi? Jõudu ja õnne igatahes, küll mõni hotell ikka võtab, kirjuta neile ja küsi. Kohapeal kohvritega rallida pole ka vist lahe.

0
0

Olen jätnud üleliigset pagasit kohaliku reisifirma kontorisse nii Kuala Lumpuris kui ka Singapuris. Eelduseks muidugi see, et ostad mõne teenuse neilt (lennupiletid, dzhungliretk, jne.).

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased