Pakk (3-5kg) odavalt Eesti, tahaks teie kogemusi erinevate firmadega

Mul on vaja umbes 4 kg pakk Eesti saada ja olen siin uurin Rojal Maili,DPD ja DHL hindu ning hinnad on 43-97£. Nüüd tahaks teie kogemusi,et kuidas või mis firma teenust keegi on kasutanud,et tuleks odavam paki saatmine Eesti.Kindlasti peaks pakk terveks jääma kuna sees õrn ja kallis nõude komplekt. Ise Eesti Postiga ei tahaks nagu asja kohale saata hetkel kuna varem olen saatnud riideid ja muid asju ning asjad on kas kaduma läinud või on kohale jõudes katki.

Nõude terveksjäämise seisukohalt on vist mõttekam leida inimene, kes UK ja Eesti vahet liigub. Transpordifirmad kipuvad "õrna saadetise" puhul lisatasu küsima ning lõppkokkuvõttes ei garanteeri see suurt midagi. Katkiseid, läbi ligunenud ja lömmis kaste on mul UK-st tulnud nii DPD kui ka tavapostiga. Vbl UPSi või DHLi kuller oleks kindlam, kuid sel puhul on küsimus hinnas. 100 naela eest võid juba kellegi Eestist pakile järgi kutsuda :)

0
0

Kahjuks ei tule lähi ajal keegi siia muidu saaks jah keegi ise paki ära viia.

0
0

https://www.facebook.com/pages/Viiking-Goods-Estonian-food-in-the-UK/204769172892065 Minu mäletamist mööda hakkasid ka nemad Eesti-Inglismaa ja vastupidises suunas pakiveoga tegelema. http://www.viikinggoods.co.uk/

As a new service we now offer delivery service from the UK to Estonia. Please send an e-mail to info [at] viikinggoods.co.uk to get a quote.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased