Palermo

Meie lähme Palermosse septembris, kas keegi oskab soovitada, kas üldse on ja kust leida odavat öömaja Mondello linnaosas?

Ja mida soovitate kindlasti Palermos vaadata ja kuhu minna, me ei ole autoga ja mujale linnadesse ka ei liigu

Kirjutan küll natuke hilja, kuid siiski. Ka meie läheme septembris Palermosse. Asju hakkasime aga varakult ajama ja saime ööbiskohaks vanalinnas oleva Giorgio Guesthouse`i. Kuid kahjuks arvan, et seal on kõik ammu kinni...ise panin meile mai kuus toa kinni ja juba siis kuupäevad ei klappinud. Hea odav koht ja teiste meenutused sellest kohast ka ainult positiivsed. Loodan, et saate (saite) endale mingi öömaja....:)

Peatusin Mondellos mõned aastad tagasi ja ööbimiskohaks oli tagasihoidlik Villa Esperia (www.villaesperia.it). Täpset hinda ei mäleta, aga öö oli 70-80 EUR ringis. Hästi armas hotell oli, kuigi võrdlemisi askeetlik, samas kõik oli olemas.

Palermos on vaadata väga palju, vaata natuke internetis ringi. Linna ühistransport on väga inimsõbralik, takso oli üsna kallis. Soovitan käia nädalavahetusel turul, väga vahva ja ehe elamus. Ja ostke päikesekuivatatud tomateid :)