Palun abi... connecting flight

Tere, palun juba ette vabandust kui teema leierdatud ja ammu kõigile teistele teada !
Nimelt on mul connecting flight Tallinn-Edinburgh, vahepeatusega Brüsselis. Aega ümberistumiseks on 1 tund 20 minutit. Reisin koos lastega ( 13, 10, 7). Kas selle ajaga jõuab kenasti õigesse väravasse ja järgmisele lennule. Lennufirmad mis veavad on erinevad, kaasas ainult käsipagas.

Kõik oleneb: mis väravast kuhu väravasse sul vaja jõuda, kas lend Brüsselisse hilineb või jõuab õigeaegselt, aga oletades, et kõik läheb plaanipäraselt, siis mina arvan, et jõuad. Kiirustama pead igal juhul: mahaminek, pealeminek (lõpetatakse 20-30 min. enne lendutõusu), minek ühest väravast teise, passi lapsi (et need ära ei kaoks) jne see kõik võtab aega

Ja oluline on ka see, kas need lennud on kõik samal piletil või mitte, tõenäoliselt antud juhul on. Tallinna lend saabub Brüsselis A-sse ja Edinburgh väljub B-st, mis on väljaspool Schengenit. Vahel jääb ka passikontroll. Aga isegi kui sind tuuakse A viimasesse otsa ja järgmine lend läheb B lõpust, siis peaks graafiku järgsete lendudega ilusti piisama. Ja kui lennud samal piletil ja Tallinna lend hilineb, siis saadetakse vajadusel juba järgmise lennuga edasi.