Pariisist Berliini

Tere!
Ehk keegi siinsetest oskab mind aidata.
Nimelt on vaja saada võimalikult odavalt rongiga Pariisist Berliini (soovitavalt öö läbi sõitev night train või midagi).
Ise olen leidnud ainult deutsche bahni (http://reiseauskunft.bahn.de/bin/query.exe/en?ld=212.87&seqnr=1&ident=gk.01454287.1246642786&rt=1&rememberSortType=minDeparture&OK#focus) ja euro railwaysi (http://www.eurorailways.com/products/night_trains/paris_to_berlin.htm) , kindlasti on neid ju veel?
Veel tekkisid bahni kohta küsimused, et kui kodukal ütleb, et savings fares on from 78,00 EUR ja standard fare 370,00 EUR, siis mida üldse tähendab saving fare (kes sinna alla kuuluvad) ja millest selline hinnavahe?
Aitäh ette.

Saving fare peaks tähendama, et ostad pileti hea hulk aega ette. Nii Deutsche Bahnil tavaliselt on. Ja siis ostad samad pileti kindlale rongile ja sellest maha jäädes keegi piletit ei hüvita, vähemalt mina olen nii aru saanud.

Saving fare tahendabki, et mida varem ostad, seda parem, ehk kehtib lennupiletite loogika. Liiklus liinil on tihe ja rongid parimad, mida raha eest saab. Head reisi!