Parim tervisekindlustus?

Ma kasutasin aastaid Salva kindlustust, aga ei tea kas nad on ikka veel head. Keda soovitate? Reis on Taisse ja periood 3 kuud. Aitäh!

Pole kunagi reisikindlustust veel kasutanud. Reisisin Euroopas ja lootsin ravikaardile. Aga momendil kaalun ühe pere numbritest Elisasse üleviimist. Avastasin, et seal teatud pakettidel kogu perele reisikindlustus hinna sees, kogu maailmas. Äkki kes kasutanud, kommenteerib. 

Pead lihtsalt pakkumised võtma !

Ainult tervisekindlustus ju ei aita sind muude probleemidega, vargus , loodusõnnetus jne?!
siit saad algandmed

krapsik jt. -- ainult Euroopa ravikindlustuskaardile lootmine ei ole eriti mõistlik kasvõi juba seetõttu, et ravi saad sellega vaid riiklikes meditsiiniasutustes ja samadel alustel (s.h. visiiditasud, haiglapäevatasud jne.) kohalikega. 

Nädalase reisi tervisekindlustus Euroopas maksab ca 10.- € kogu maailmas ca 20.- €. Usutavasti visiiditasud Euroopas on samas suurusjärgus, kui mitte suuremad. 
Lisaks toob tervisekindlustus erinevalt ravikindlustuskaardist sind alati tagasi koju -- see ei ole üldse väheoluline. Näiteks juhuslikus liiklusõnnetuses viga saanud ning seejärel kipsi pandud jalg võib osutuda vägagi keeruliseks ja kalliks probleemiks kui on vaja lennuki turismiklassis koju lennata või kui autoreisil juhtute olema oma seltskonnas ainus juhiluba omav isik.  

Teemaalgatajale -- loe erinevate seltside tingimusi ning vaata kindlasti kindlustuskatet -- Euroopas on 100 000 ka ilmselt veel OK  kuid väheke kaugemale reisides eelista mõneeurosele hinnaerinevusele kindlasti võimalikult suurt kindlustuskatet. Ning ära vaata ainult meditsiinikindlustust vaid  ka muid kindlustusi -- reisitõrge, pagas, vastutuskindlustus jne.