Parima hinna/kvaliteedi suhtega ööbimiskohad Berliinis?

millised on teie arvates parima hinna/kvaliteedi suhtega ööbimiskohad berliinis? ise käisin seal eelmisel aastal ja maksin 11 eurot kohas nimega meininger. tingimused olid normaalsed.

bristol kempinski, kui õnnestub saada

Paar kohta, kus olen leidnud soodushindasid ja öömajaga jäin väga rahule: Novotel am Tiergarten****, 39 EUR/kahene tuba, Park Hotel Blub****, 47 EUR/kahene tuba, Holiday Inn Schönefeld Airport****, 45 EUR/kahene tuba. Berliinis ei näe küll erilist mõtet hostelis ööbida, sest alati on võimalik leida soodsa hinnaga ***- või ****-hotell.

Kuidas ei ole mõtet hostelis ööbida, kui seal saab magada alla 15 euri eest öö, kuid Sinu poolt nimetatud hotellides on hinnad 2-3 korda kõrgemad. Mitme päeva puhul on tegemist ikkagi arvestatava summaga, kas pole?

Eelmisele - 15 EUR on hostelis ühe inimese hind. Kui ma maksan ****-hotellis kahese toa eest 39 EUR, teeb see 19,5 EUR inimese kohta ehk vahe tuleb alla 5 EUR/inimene. Minu jaoks pole 5 EUR küll raha, mille pärast koonerdama hakata. Ja tingimuste erinevusest ma üldse ei räägigi.

oskad ehk öelda, kas kuskil on mingi sait, mis hoiab erinevate hotellide sooduspakkumistel silma peal? kust ise infot otsisid/leidsid?

Kust on leidud nii head sooduspakkumised ööbimiseks?

circus berlin hostel 3-4 aastat tagasi käisin, väga korralik. Nüüd uuesti. hinnad 15-20 euri

vähe mugavust hindavale tarbijale julgen soovitada Elba hotelli. 3 tärni, asub peamisest ostutänavast Kurfürstendam`ist 100 m vaikses põiktänavas. Personal on vene rahvusest, sellised eakamad prouad, räägivad muidugi perfektselt ka inglise ja saksa keelt. Hommikusöök on super ja tubades väga vaikne. Ei midagi luksi, aga suured ja avarad toad ning mõnus vastuvõtt. Sõltuvalt ajast ja ettebronnimise pikkusest olen seal kahese toa eest maksnud 69-89 EUR (selle raha sees ka soovi korral laps lisavoodil).

Soovitan üürida korter - hinnad väga mõistlikud ja tingimused kindlasti paremad kui hostelites. http://www.ferienwohnung-zimmer-berlin.de/Unterkuenfte-eng/u_list.php?lage=10&sortBy=groesse