Parkimine Portugalis

Mai alguses plaanis reis Portugali. Lissabonist rendiautoga mööda läänerannikut Faro piirkonda.Kas lõunas (Lagos,Faro, Tavira jne)linnakestes (rannapiirkonnas) on parkimine tasuline?

Oleme alati leidnud koha kus saab tasuta parkida.

Linnades on üldjuhul tasuline, eriti kesklinn. Tavaliselt on joodikutest "parkijad" nendes tasuta kohtades, kellele tuleb münti anda, et autoga miskit ei juhtuks.

All lounas on ka mitmeid kampingute kohti, otse ranna aares vbl mitte nii palju aga nii moni km sellest neid ikka on.. hind on kuskil kuni 3-5 euri oopaeva midagi ...

Meenub, et kesklinnapiirkond oli üldjuhul ikka tasuline, aga summad ei olnud midagi märkimisväärset erinevalt meie vanalinnast. Paar euri tavaliselt läks. Aga need eelpoolmainitud "kohanäitajad" võivad küll platsis olla, sõltumata sellest, kas parkimine on tasuline või mitte. Eks nad sellised väljapressijad on, aga üldjuhul siiski toetasime neid õllerahaga. Tundus kasulikum pigem see paar euri loovutada, selle asemel, et pärast katkise aknaga auto leida.

Tänud kõigile! Üks asi jäi segaseks. Kuidas on parkimine tasutud kui suvalisele õlleraha vajajale "parkimisraha" maksta?