Pattaya või Goa?

Tere, Küsimus nendele, kes on käinud - mis on Pattaya või Goa head ja vead? Tahaks jaanuaris paariks nädalaks minna patareisid laadima, aga ei oska valida, kuna pole varem ei Indias ega Tais käinud. Tänud! :)

Täpsusta enda ootusi! Need nii erinevad kohad!

Hakka GOAga pihta. See vähemalt 2x odavam ja erinevaid randu palju, mida katsetada. Kui soovid rohkem melu sees olla, siis ole põhjas. Kui rahulikumalt lebotada, siis Colva, Benaulim keskel või Palolem lõunas. Soovitaks Palolemi. Pattaya on oluliselt kallim ja kui pole varem käinud võid "valesse" kohta sattuda. Näiteks Walking Streeti lähedale või vastupidi kuhugi mõttetusse Jomtieni kanti. Samuti võib Pattayal silma riivata vanad mehed ja kirde Tai lao tüdrukud. Muidugi võib Pattayalt sõita alati saartele, kuid miks nii keeruliseks asja ajada. Arvatavasti peaks valge naine tundma end Goas märksa paremini. Päike on mõlemas kohas võrdväärne. Goa miinuseks ehk räpasus, mis võib häirida, kui pole varem Indias käinud. Nii et kui ainult rannapuhkus, siis lennukiga Mumbaisse ja sealt kohe lennukiga edasi Goasse ning seejärel taksoga Palolemi. Edasi loe juba Goa rubriigist.

Põhiliselt tahaks siit külmast ilmast ära päikese kätte, siis huvitaks sukeldumine ja snorkeldamine ja sekka ka kultuuri. Eriti ei huvita mingis eurostandarditele vastavas hotellis vedelemine. Millegipärast tuttavad kiidavad ainult Pattayat, aga mind ennast tõmbab Goa poole, sellepärast mõtlesingi, et uurin siit teadjamatelt.

Jääb siis Goa seekord. Phuket- järgmisel korral! . . . Lause ja kohanimed algavad suure algustähega!