Pattayas jalgrattasport

Tere. Kas Pattayas on olemas jalgratta rendi kohad? Pean siin silmas rattaid millega trenni teha? Maanteel? Maastikul? Kannatab seal üldse rattatrenni teha? Ehk kellelgi kogemusi, midagi silma jäänud?

Esiteks anna endale aru, mis liiklusega on Tais tegemist. http://www.bangkokpost.com/learning/work/738124/thailand-roads-second-deadliest-in-world-un-agency-finds

Tõenäosus saada surma või vigastada on kahtlemata suurem kui Liibanonis rattasportides pantvangi sattuda või näiteks Eestis öösel ilma helkurita sõites.

Kui sa siiski usud, et sa ei lõpeta ühena 40-st inimesest, kes iga päev Tai liikluses sureb, on küsimus ilmselt ratta kvaliteedis. Rentida saab seal midagi kindlasti, aga trenniratas manab silme ette mingi kümnete käikude ja viledega pilli, mille leidmisega võib raskusi tekkida.

0
0

Jep, selleparast kusingi, et ei tea muffigi elust-olust. Tanud vastamast.

0
0

Pattayal jah oleks rattatrenn eluohtlik nii liikluse kui õhusaaste tõttu. Samas olen üpriski sageli näinud jalgrattasportlasi Viharn Sieni ja Wat Yansangvararami templite ümbruses. See kant asub Pattayalt mööda Sukhumviti lõunasse sõites veidi sisemaal. Ära tuleb keerata paar kilomeetrit peale Ocean Marinat, templinimedega viidad on väljas. Templite taga on ka natuke mägisem dzhungliga kaetud osa ja seal leiab isegi mingeid tõuse, langusi. Liiklust kohati üldse pole, ning õhk on liiklussaastest puhas, kui keegi muidugi ümbruskonnas lehti ei põleta. Võta GoogleMaps ja toksi sinna näiteks Phra Maha Mondop Phutthabat ning mine street viewsse. Saad ise virtuaalselt seal ringi sõita ning meelepärase marsruudi valmis mõelda. Kindlasti saab kusagilt rattaid ka laenutada, olen kunagi sellest kuulnud, aga täpset kohta ei tea soovitada.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased