trip-krainetrip-ukraine-dark
Pattayas kumba valida. Welcome Plaza või White House Resort

Plaanis minna Estouriga ja ei oska valida kahe hotelli vahel.Läheme perega ja esialgu kaldub valik Welcome Plaza kasuks -- just asukoht. Esialgse infi põhjal asub ta Pattaya kekuses, kus oleks kõik käe-jala juures. Kas keegi rohkem rännanu oskaks midagi lisada.

welcome plazas olen old ja suht ok oli,asukoht super,peatänavast 30 m suht rahulik

Kindlasti Welcome Plaza . Kui linnakaardilt vaadata,siis on ta strateegiliselt väga heas kohas,nii kaubandus kui ka ööelu on käe-jala juures . White House on suht halva reputatsiooniga ,sest palju idanaabreid,kes kipuvad pidutsema ja on ka vargusi esinenud.

seal otsustad millist hotelli tahad.

Päris nii see ikka ei käi, et paketireisi ostes alles kohapeal valid...

welcome plaza heas kohas ja isegi odavam minu teada(kõrghooajal 900.-bahti).hotelli bassein väike ja teenindus sitt aga white housest mis asub jomtienil igal juhul parem,kui lähed lühikeseks ajaks vali welcome.white houset ründasid vähemalt eelmisel hooajal peale venelaste ja imeliku kopitanud haisu tubades ka veel sipelgad:-)ja kui jumala eest peaksid midagi nii rõvedat plaanitsema,et tahad mõnda kohalikku naisterahvast kohvile kutsuda siis pead tema eest ka hotellile 500.-bahti maksma.welcomis ei pea. martin

Üleeelmine kord, kui Tais olin, ehk sel aastavahetusel, põikasin ka Pattayalt läbi. Ja kuna see oli selline eksprompt minek sinna Taisse, siis hotelle hakkasin ka alles paar päeva ennem vaatama. Kuna oli kõrgperioodi-kõrgperiood, siis eriti midagi valida polnudki, ja ei viitsinud otsida ka, sest tahtsin Pattayal ainult nädala olla. Läksin siis White House´i. Aga lahkusin sealt kohe ka järgmisel päeval. Esiteks ei leidnud nad mu broneeringut üles, ja viskasid mind peaaegu ukse taha. Ise algusest peale rõhutatult ebaviisakalt ja tülpinult käitudes. Noh, lõpuks, kui ma ka natuke oma iseloomu näitasin, leidsid nad selle siiski üles. Vabandusi ei järgnenud. Mis on eriti ebaviisakas ja enneolematu Tais. Siin teavad seda kinnitada kõik need, kes Tais on käinud. Toa suutsin endale normaalse välja kaubelda, ja ega sel hotellil eriti midagi ju viga pole. Natuke kulunud ehk. Aga ta on täis vene turiste (ja ka eestlasi) :))) No ei olnud meeldiv vaadata aknast neid vene baabade horde ja karjade kaupa perekondi seal lesimas, minu akna all, basseini ääres. Mitte et ma venelaste vastu oleks, või baabade, aga noh, see oli natuke talumatu pilt. Siis ma saingi aru, miks nende teenindajate käitumine selline on. Kui ikka saabub hordide kaupa vene turiste, kes ei vaatagi, kuidas nendega käitutakse, vaid räuskavad ise nii kuis jõuavad, siis muutub ka kena Tai inimene selliseks. Igatahes leidin endale palju odavama ja parema hotelli veel paremast asukohast. Good bye White House Resort! I´ll never coming back :)

mölemad on rövedad! welcome plaza juures pole mingit norm. randa ja kuidas seal veel lastega olla, ei kujuta kohe ettegi. white house on vene pesa, nagu ka grand jomtien palace, seal olin paar aastat tagasi- sama tunne nagu eelmisesl kirjutajal. aga röveduse tipp on ikkagi see ambassador jomtieni löpus- see on tase- ainult venelased ja hiinlased, sest oleme ausad, kes tahaks elada 18-kordses x-tuhande toaga hotellis!!! käisime seal uhel päeval ja panime jooksuga oma hotelli tagasi ja ei tahtnud enam oma hotellist kuskile kolida.

Kui soovite normaalset hotelli Pattayas,kus on vaikne ,kuid samas nii ööelu kui ka kaubandus käe-jala juures valige näiteks Hard Rock või Montien või kui odavamast hinnaklassist siis Siam Bayshore . Üldiselt võib soovitada hotellide valiku osas : vaadake kataloogist ,kuhu Aurinkomatkad majutavad - neil on asstatepikkune kogemus ja jamad hotellid nimekirjast ammu välja visatud.

see asub venelaste linnaosas,st ümberringi isegi poesildid ja hinnad vene keeles,nagu väike omaette asula pattayal.käisin ükskord bussiga ja elavad seal ka ainult idanaabrid.varastatakse kõike ja isegi hotellitoast.kisa koguaeg ja rahu seal küll ei saa.meie reisisaatja rääkis ainult väga halbu näiteid sellest hotellist.jube koht!!!seeeest aga odav!!!

ega see White House niiiii hull ka ei ole kui eelkirjutajad kirjutavad,muidugi on seal venelasi palju aga kus neid pole,asukoht on parem kui Welcome Plazal,seda kindlasti aga rand on mõlemis kohas nii Jomtienil kui Pattayas vääga rokane.

Vantidest ei pääse Pattayal ei yle ega ymber, ainuyksi sellepärast, et nad omavad väga palju kinnisvara sealkandis.

Whait haus resort on kulunud ja allakäinud koht.Kui tahad olla heas ja odavas hotellis,siis sõida kohale ja vaata ise ringi või astu sisse esimesse turismiputkasse,ca poole tunni pärast oled uues odavas kõigi mugavustega hotellitoas mitte kaugel elust ja melust.maksad kuskil 500-1000 kohalikku.Tavalisel on bassein ikka ka,kui ei ole mine naaberhotelli basseini,vahel tillukese tasu eest,vahel ilma aga merde ära roni või siis roni kui tahad,aga sitane on,meikalaised käisid ja ei rõõmustanud pärast sugugi.Vahel on hommikusõõk ka hinnas.See variant töötab isegi kuni 8 inimese puhul.Julgelt.