Peterburi transiitviisa

Hei,

Sooviks teada saada venemaa transiitviisa kohta. Olen nädala(16.04) pärast Hong Kongis ja tahaks Eesti sealt tulla 23.04. St. Peterburgi oleks hea hind, 240 eurot lend, aga oleks vist transiitviisat vaja. Kust seda kõige odavamalt saada ning kaua läheks sellega? Lennujaamast Eesti bussi peale minna ehk siis peatuks vaid ühe öö Peterburis(lend saabub 22.10) ning võtaks 24h jooksul bussi Eesti. Kas Hong Kongis jõuab vähem kui nädalaga taodelda Vene saatkonnas seda viisat?

Tänud ette ära!

Ma kahtlen. Võtame lahti nt selle lehekülje http://www.viisa.ee/ee/teenused/viisa-taotlemine/viisa-venemaale
Kiirtransiitviisa võid kätte saada tööpäeva jooksul aga vaatamata sellele see jõustub alles neljandal päeval. Teiseks see maksab 110 euri. Võtsin testiks lahti suvalise otsimootori (sky24) ja panin kuupäevaks 22.04 ning Peterburi Tallinn väljub 17.40 ja maksab 99.70. 23 varahommik on veidi kallim, 126 euri aga siiski tundub, et tuleb odavam kui viisaga tegeleda (mis ei ole venelaste puhul mingi lillepidu), öömaja maksta ning siis bussiga koju loksuda.

Aga ma pidasin silmas ikka Peterburist Tallinna bussiga tulla, mis jääb 25 euro kanti. Saaks isegi 12euroga kui tahaks. Luxekspress.ee Päris kiirviisat poleks vist vaja, äkki jõuaks isegi 10päevase kättesaamisega ära teha. Iseasi, kus riigis ja kuidas avaldus sisse tuleb anda. Või saab seda online teha?

Ole hea ja loe läbi: http://www.ifs-estonia.com/main.php
Transiitviisa rubriik on siin: http://www.ifs-estonia.com/main.php?id=transit&lang=ee
Venemaal ei saa üldjoontes midagi online teha. Seda kas sinu soovitud linnas on olemas Venemaa esindus saad teada Googeldades aga alustada saad siit: http://russia.com.hk/en/page_123/page_128

Härlig, kas oled selles osas targemaks saanud? Ma otsin täpselt samale küsimusele praegu vastust. Olen küll Guangzhous, kuid Hong Kongist tunduvad lennud odavamad.