pidu Riias

Tere

plaanis teha väike naistekas Riias. Minule anti ülesandeks koostada kõikvõimalike klubide jt peokohtade nimekiri. Netist olen küll leidnud igasuguseid kohti, kui ehk siin oskab keegi ka midagi soovitada, kuna pelgalt nimi ja iga klubi järel "Riia kuumim koht" ei ole just eriti abistav.

Jagage muljeid:)

Võin mõned omapoolsed soovitused anda meesteka kogemustest Riias.

Ööbimine Riia vanalinnas nö. raekoja platsi ääres asuvas Doma hostelis. Dormide aknad avanevad platsi poole, hommikul äratab päike ja vanalinna sagin. Ümber nurga on Lido söögikoht, paari minuti jalutuskäigu kaugusel on soodsa hinnaga pelmeenikas või Hesburger. Lisaks on öiseks ringihulkumiseks hunnikutes igasuguseid pubisid. Riia vanalinna puhul meeldis mulle see, et elu käis hommikuni välja ja ei tekkinud olukorda, kus vanalinn oleks rahvast tühi olnud. Klubidest meeldis mulle kõige rohkem Club Essentials, kuna see tundus kõige suurem olevat ja pakkus erinevaid muusikastiile. See vist küll põles eelmise aasta lõpus, aga loodame, et on korda tehtud. Lisaks sai käidud ka Voodoos ja La Roccas, aga need eriti ei meeldinud.

Üldiselt tuleks Riias pidutsemas käies kasutada väljendit let it flow.... Küll leiate vajalikud-sobilikud kohad üles. Kui tahate mingit tegevust ka, siis otsi Google'ist märksõnu "stag night riga" ja peaksid saama hunniku tegevusi alates bobisõidust kuni Kalašnikovi automaadiga tulistamiseni välja.