Playa Olid Tenerifel

Küsiks, kas keegi oskab seda hotelli kommenteerida oma kogemuste põhjal. Kas meeldis või mitte, asukoht keskusest, mis ajaveetmise võimalused, kas veepark lähedal jne. Plaan sellesse hotelli minna ja ka laps kaasa võtta.
Tänud vastajatele!

No mis ma oskan selle hotelli kohta öelda - omatahtsi poleks ehk valinud, aga 4990.- krooni eest (loterii) nädalaks elamine seal + lennusõit - käis küll! Hotell ise on suht mugav, kuid asukoht vaidi hm, kõrvaline. Asub Playa de las Americase servas, pigem küll Costa Adajes, kiirtee lähedal. Päris keskusesse ikka suts palju maad - igapäev ei viitsinud jalutadagi. Meid häiris ka see, et saime kiirteepoolse apartemendi ja esimestel öödel oli raske sellest tuleneva öise müraga (kimavad kaubikud jms) magada, kuid harjus ära. Muidu on apartmendid hästi suured, hotellibassein on ka mõnus (koguni 2 neid seal), vesi selles küll külm. Mingit sööki seal hotellis ei proovinud, kuid 2,5 euri eest sai basseinibaari juures kuuldavasti hommikust süüa küll.
Veepark - kui mõtled Aqualandi, siis see jah paistis meil rõdult - sisuliselt otse üle kiirtee (silda mööda muidugi!), aga me seal ei käinud. Valisime hoopis Siam Parki, sest see suurem ja lahedam ja sõitsime oma perega sinna tasuta vastava 2-kordse bussiga. Lähim bussipeatus sellele hotellile asub Fanabe Plaza CC (kaubanduskeskus) juures, oma tänavalt pisut alla ringini ja paremale Avenida de Bruselast mööda veidi üles. Enne seda on suur sammastega hotell: Bahia Princess, selle eest lähevad ka mitmed tasuta ekskursioonibussid, kuigi silti väljas pole (Siam Parki bussipeatus on seevastu tähistatud).
Kui sul laps kaasas, soovitan kindlasti minna kaema ka Jungle Park'i, mis asub Playa de las Americase taga mägedes. Mu 5-aastasele tütrele oli see suur elamus, meile meeldis see kaugelt enam kui ülikommertslik Loro Park. Tasuta buss läheb hommikul 10 ja 11 ajal Bahia Princessi eest.
Ja odav supermarket Mercadona asub hotelli taga,otse üle lähima kiirteesilla, Grand Sur kaubanduskeskuses, selle keldrkorrusel - hotellist 5 min jalutada. Alla mere poole jalutades on ka mõned väiksemad, kuid need on kallimad.
Lähim rand on Playa de Fanabe, mõningatel andmetel ka Torviscas Playa. Tore koht, aga me olime seal vaid õhtuti, sest päeval seiklesime saare peal ringi.

Võibolla oled juba ära lennanud või mõne teise hotelli kasuks otsustanud, kui veel infi tahad, anna märku mis täpselt huvitab. Võin näiteks soovitada mõnda potensiaalset kohta, kuhu vaadata rendiauto õhtuse parkimise kohapealt - see on teatavasti seal kuurortis üks paras probleem. Hotellil oma parklat pole. A võibolla see sind ei huvitagi.

Toredat reisi!

Suur tänu sulle nii põhjaliku vastuse eest! Ei ole veel ära lennanud. Kuna rentisime ka auto, siis see parkimine huvitaks mind küll. Kuhu ise parkisid või kuhu seal on võimalik parkida? Ja siis selline kummaline küsimus, et kas oma apartmenti minnes tuleb selles hotellis alati läbi retseptsiooni minna?

Selle parkimisega on nii, et meil oli auto kolm päeva (neljandal hommikul tagasi) ja mitte ühelgi neist - ei hommikul, ei õhtul, ei tuvastanud ma hotelli ees, kodutänaval, mitte ühtki vaba parkimiskohta! Bussikohtadele jm kollaste joontega võõbatud paikadesse ei soovitata rendiautot üldiselt jätta - pidavat kiiresti ära tasulisse parklasse viidama. Kätte saab muidugi soolase tasu eest. Samas - kohalikud teenindajad jm sellid parkisid seal küll südamerahus.
Meie leidsime pea igal õhtul koha väikese ringikujulise parkimisplatsi äärest, mis asub kodutänavalt alla kuni Rio Centeri (kaubanduskeskus) ringini ja paremale, on selline pisike Castilla-nimeline põiktänav, mis lõpebki selle parklaga. See oli vist kunagi praegu mittetöötava Sky Parki sissepääsuparkla, kraanasarnased atraktsioonide tornid on seal siiamaani püsti (hotelli rõdult näed).
Samas, kui 1 kord pidime päeval (12-paiku) Playa Olidi lähedal parkima, oli see kirjeldatud parkla küll täiesti täis, kamp juhte tiirutas seal kohta passides veel lisaks ringi kah. Sama lugu oli lähematel tänavatel. Olime juba tasulisse parklasse suundumas (Fanabe Plaza all näiteks), kui märkasime Avenida de Bruselast mööda Fanabe Plaza poole sõites paremat kätt avanemas üht kahtlast sissesõiduteed ja - voila! olimegi ühes tee kohal asuvas ilmselt illegaalses parklas, kus kohti õnneks veel oli (ettevaatust sissesõidul, see on pisut järsk). See nägi välja nagu ehitusplats - oli täitsa tähistamata ja tolmune, kuid peaaegu pilgeni parkivaid autosid täis. Tundus, et seal pargivad ka kohalikud kaubikud, seega ilmselt levinud nn hädaparkla ja ilmselt ohutu. Samas ööseks ehk poleks julgenud sinna jätta, see oli valgustamata ja mine tea. Kuid õhtul õnneks oli tänavatel lahedam.
Korralik kuurordi kaart, kus kõik need nimetatud tänavad ja objektid peal, pisteti pihku juba lennujaamas.

Karta on, et retseptsiooni eest tuleb ikka igal juhul läbi minna, kui hotelli halli siseneda ja apartementidesse minna (3 erinevat pääsu edasi). Kuid kui sa mõtled, et kas keegi nö registreerib selle kes ja kas tuli, siis seda muret küll pole. Lett on kõrge ja kuli istub selle taga sügavuses (kui istub), kui mul oli vaja küsimusi esitada, siis enamasti ootasin admini tükk aega seal leti ees. Eks öösel sisenedes võibolla ööportjee vaatab kes tuli, kui parajasti liikumist näeb, kuid muidu küll ei usu.
Toateenindus tundus küll hea ja diskreetne - kui ikka panime sildi päevaks välja, et mitte häirida, siis ei käidud 2 päeva ;) Muidu vahetati pidevalt rätikuid ja linu, küsimise peale toodi kohe lisakomplekt tekke ja patju jne. Kohvimasin ja röster olid olemas, kuid ahju mitte, ainult 2-raudne pliit. Ja kõik vajalikud nõud ka.
Ahjaa - me võtsime ärasõidupäeval hilise check-outi ja see maksis seal 27 euri. Päris kobe taks, aga tahtsime ikka enne kurnavat öist tagasilendu toas pisut pikutada ja laps mulistas tunnikese vannis. Seega ei nurise eriti.

Tänud veelkord! Sain sinult väga palju enda jaoks vajalikku infot!

Vabandust, kui Playa Olidi poolt alla sõita, siis see Sky parki ringiga parkla jääb tegelikult ikka vasakut kätt, lihtsalt vasakpööret sealt teha ei saa ja liiklusringi pealt tuleb Rio Centerist mööda paremale hoida.