PolskiBus.com - odavbussifirma Poolas

Tere,

Poolas on olemas selline tore bussifirma nagu PolskiBus.com - Szybko Tanio Komfortowo (tõlkes peaks see lõpp tähendama a'la kiirelt, odavalt, mugavalt).

Tegemist on odavbussifirmaga ja kontseptsioon on lihtne, kokku 11 liinil (http://www.polskibus.com/en/timetable) sõidavad 70 või enamakohalised uued Van Hool marki bussid, kus on olemas elektriseadmete laadimisvõimalus ning traadita internet.

Hinnad algavad 1zlott (bussipilet) + 1zlott (broneerimistasu) ehk siis kui õigel ajal jaole saate, õnnestub saada endale väga hea ja soodne reisimisvõimalus.

Lähiajal aga suletakse liin P2 väljumine Szczecini suunal aga kindlasti on see väga hea ja soodne võimalus külastada näiteks Prahat või Viini, rääkimata Poola linnadest (Gdansk, Krakow jne).

Plaan varsti ise kasutada sellst bussiliini, kahju et siin fooorumis selle kohta rohkem infot pole...

Tere leelu5,

Ma küll ei ole ise sagedane sõitja selle firmaga aga mis infot Sa rohkem teada tahaks? Äkki saan aidata.

Kuidas piletitega jääb? Kas ka neid peab ise printima (nagu Ecolines'il)?

Piletit kui sellist ei pea välja printima, piisab broneeringu numbrist, selle Sa võid salvestada mobiili või kirjutada paberi peale ülesse. Number tagab Sulle istekoha bussis ning muideks PolskiBusis kindlaid kohti pole, istud sinna, mis on meelepärane või parasjagu vaba. :)

Tõesti väga odav. Kuidas siin teha broneering? Valin kuupäeva, aega, mis edasi? Kas on vaja tel.numbrit või kõik saadetakse e-mailile?

Esiteks vali kodulehe kasutamiseks inglise keel, nii on mugavam. Seejärel valid marsruudi, kuupäeva(d) ja vajutad "Search" ning kindlasti pane lõpuks ka e-posti aadress, sest broneeringunumber saadetakse Sulle e-posti peale, see tagab istekoha bussis. PS, istumine käib põhimõttel "vali endale sobiv istekoht", pileti peal istekoha numbrit pole. :)

Head reisi!

PolskiBus plaanib laiendada liinivõrku ja järgmise aasta lõpuks peaks nende bussipargis olema ca. 200 bussi, ootame huviga uuemaid uudiseid. :)

Tere! Kas keegi on viimasel ajal kasutanud PolskiBus? Missugused on bussid (kas vanad ja ebamugavad) ja kas see on turvaline firma (kas saaks olla kindel)?

PolskiBus näol on tegemist suhteliselt uue firmaga (2011 aastast) aga perspektiivid ja plaanid on väga ambitsioonikad ning suured.

Tehnika on neil suhteliselt uus, vanemad bussid peaks olema 2011. aastast. Alles hiljuti tehti jälle uus bussitellimus 20 bussile, jääme ootama...

Viietärni mugavusbusse neil just pole aga salongipildi leiad näiteks siit: https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/421359_10151651449229508_1946590805_n.jpg ,ma ütleks suht 1:1-le Rynaairile.

Selline küsimus, kas tasumine on ainult krediitkaardiga? Kuna mul Visa Electron (või Maestro mingi :D )

Aga ürita osta ja vaata mis maksevariandid ette löövad (neid makselinke oli seal ikka väga palju). Olen ise 2x sealt pileteid ostnud (sõitnud veel pole) ning kõik sujus kiiresti ja lihtsalt. Broneeringu kinnitus ja piletid tulid mailile.

Mina ostan oma piletid krediitkaardiga, kahjuks muud kogemused puuduvad.

Sõidan hetkel marsruudil Poznan-Varssavi. Buss on igati ok, pistikud ja wifi olemas, istmed reguleeritavad, mina midagi muud tahta küll oska. Pilet koos broneerimistasuga maksis 0,3 eurot :D

Sõidan hetkel marsruudil Poznan-Varssavi. Buss on igati ok, pistikud ja wifi olemas, istmed reguleeritavad, mina midagi muud tahta küll oska. Pilet koos broneerimistasuga maksis 0,3 eurot :D

Tervitusi Poola,

Rõõm kuulda, et aina enam eestlasi on selle firma omaks võtnud. Suveks peaks olema nende bussipargis juba ca. 130 bussi ja aina enam avatakse juurde ka erinevaid liine. Jääme ootama huviga seda aega kui PolskiBus jõuab ka Baltikumi...