Portofino hotell Isla Margarital ja Caracas?

Kas keegi on peatunud seles hotellis ja kas on võimalik Isla Margaritalt käia ära Caracases, kui on 7 päevane reis või jääb aega väheks. Palju see maksaks ja millega reisida?

Meie viibisime selles hotellis märtsis. Millised on küsimused? :D Ja usun, et jääb ikka väheks. Hotellis pakkus muidu reise, aga ei hakanud uurima.

Saan aru, et midagi head selle raha eest vist loota pole (18000.- inimene) ja et Lõuna-Ameerika 3 tärni ei ole vist päris 3 tärni, aga kas muidu söök kõlbas ja toad enam-vähem puhtad ja mis seal "kõik hinnas" veel oli? Piltide pealt paistab ta ilusas kohas asuvat, mere ääres ja väike mägi ja org, kas päriselt oli ka nii ilus ja kas hotell ise pakkus neid ekskursioone või keegi tegelane seal. Ise minemas rootslaste kaudu ja rootsi keelt ei oska, nii et peaks sealt koha pealt vaatama jeebi safarit ja Caracasesse saab vist lennukiga? Kas käisite kusagil eksukursioonil ka ja palju maksis? Seal on kirjas et linna 3 km, mis linn seal on ja mida seal teha, kas läksite jala või taksoga, palju hind oli?

Meie käisime finnmatkadega Soome kaudu, seega sama firma millega te Rootsist lähete, isegi sama lennuki peal inimesed. Aga meil vedas toaga või nii. Saime nn majakesse (koosnes 6st toast), rõdu polnud, samas aga terass, asukoht väga hea, bassein 20 meetri kaugusel, meri 40m (ei maksnud midagi toa eest juurde, vaid broneerisime väga varakult, nii 10 kuud enne reisi, vb see tähendas midagi, ei tea), tuba oli väga tavaline, 2ne tuba, kus oli üks lisa voodi, telekas, peegel, külmkapp, vannituba, lahtine kapp, seif. Samas sattusime kokku ka teiste eestlastega, kes olid samuti kolmekesi ning nemad broneerisid alles jaanuaris ning said toa peamajja, kirjeldasid, et tuba olevat olnud väga hirmus :D Seega palusid nad endale uut tuba ja seda nad ka said samasugusesse majja nagu meil oli, kuid palju halvema asukohaga (peamaja kõrval/vastas). Toad olid väga korras, koristajad olid sõbralikud ja rääkisid rohkem inglise keelt kui teised teenindajad. Toit kõlbas, alati sai midagi söödud. Veidike harjumatu oli, sai ka mingid ekstreem asju proovitud, mis kohati olid päris hirmsad :D Aga kõht kordagi tühi küll polnud. Meil oli ka kaks A la Carte õhtusööki, aga kasutasime ainult ühte, sest tavaline õhtusöök oli parem :P Minu arust elamiseks oli väga kõlblik, ei ole küll millegi üle viriseda :)
Reise sai võtta enda reisibüroo käest ja siis sealt hotellist. Me tahtsime minna Los Roquesile (kuidas seda kah ei kirjutatud), aga jäime hiljaks, seega kui sinna oleks soovi minna, siis peaks vb isegi varem ära bronnima. Meie võtsime 6 peale üheks päevaks auto (1 oli pisike laps) ja sõitsime ise saare läbi, autorent oli odav ja bensiin lausa tasuta. Kui vaadata merd, siis mulle meeldis küll meie hotelli oma kõige rohkem :) Vahete vahel viskas adru merre, seega siis küll erilist isu polnud sinna minna, aga natuke eemale hotellist kõnides, seal mäest üles (kahe künka vahel oli, üli ilus koht, inimesi seal polnud). Ainuke vastik asi meres olid meduusid, mis ei old, 3cm*3cm vaid ikka suured.
Ekskursioonidest veel nii palju, et mina käisin ilma ema ja õeta snrgeldamas ühel kõrval saarel, hinda praegu öelda ei oska, peaks emalt küsima. Ise tegime endale "ekskursiooni" Porlamari, kasutasime taksot.
Hotelli asukoha suhtes nii palju, et ta on eraldatud ja teisi hotelle kõrval pole. Playa el Aqua on see 3km kaugune linn, kus tegelikult midagi teha pole, 2 poodi, veidike kaugemal mingi pudipadi turg ranna asjadega. Aga kui päeval on igav siis me jalutasime sinna, taksot linna minekuks ei kasutanud kordagi, sest see oli täpselt hea jalutuskäik. Osta muidugi polnud suurt midagi. Linn ise tundub suht suur, nende mõistes, laiali venitatud, aga meie sealt küll midagi ei leidnud.
Rootslaste kohapealt nii palju, et nad ise räägivad väga hästi inglise keelt nii, et vahet ei ole. Snorgeldamise reisil toimus meil kah kõik inglise keeles, oli nii ameeriklasi, rootslasi kui soomlasi (kuigi ekskursiooni võtsime finnmatkadelt).
Caracasesse saab lennuki ja kui ise ajada siis ka laevaga.
Kui midagi hindade kohapealt on siis pane kirja, meil kõik paberid alles, seega on nii lihtsam otsida.
Kui mingeid pilte hotelli kohta soovid, siis võid meilida katrekase@hotmail.com

Suur-suur aitäh sulle, et viitsisid nii pika kirja kirjutada:)Aga mis see tähendab, et teil oli 2 a la carte õhtusööki? Ja kas võiks kohe check inni tehes öelda, et sooviksime väiksesse majja?

Noo see on nagu teises restoranis toitlustamine. Kuigi seal suures õhtusöögi ruumis olid need samad toidud olemas. Et see oli nagu restoranis söömine, et valid-ootad jne :D
Ma usun, et võiksite küll, öelge, et teil on selline eelistus, et äkki oleks võimalik. Ma olen lugenud sealt tripadvisorist Portofino kohta ja need küll eriti roosilised kommentaarid ei olnud, aga samas igaüks leiab alati mille üle viriseda.
Ainuke negatiivne asi oli, et bassein oli vahetevahel räpane, aga muidu koristasid küll kogu aeg.
Muide me nägime märtsis seal kilpkonna munemas :) Sellist üli suurt, seal samas rannas. Delfiin oli kah samal päeval, aga temaga olid natuke õnnetud lood. :(
Muidu kui soovid võin sulle mõne hotelli toa pildi saata, ega need eriti katoloogi piltidega sarnane :D
Muidu taksohindu tingida ei saanud, kõik oli kindlalt paberil kirjas!

et siis meie jah bronnisime hiljem ja saime sellise toa, et reisiisu läks kohe toa ust avades ära:D see oli selline ühikatüüpi, kus sees kiviseinad ja kivipõrandad, lapsele (2,5) oli seatud nats vigane võrevoodi (!?) + meile üks twinbed, wc-s pott oli katki ja vesi nirises, kraanikauss ja kogu vannituba jättis tülgastava mulje. konditsioneer rippus juhet pidi seinas, uugas nii mis kole ja välja lülitada ei saanud. toas väga rohkem poldki, seina sisse oli ehitatud seif + riidepuude rippumise koht...ilma rõduta.olime vist nii šokis, et ei teinud sellest õudusest ühtegi pilti, laps hakkas voodit nähes nutma:D selline tunne, et esimese lennukiga tahaks tagasi.. aga, võtsime end kokku ja läksime alla retseptsiooni oma kohvritega tagasi ja küsisime uut tuba. pakuti 2 erinevat tuba vastasmajas(2kordses, kus siis alumine korrus oli terrassiga, ülemine tuba ilma. vahe selles, et ülemises oli lisavoodi (diivan) aga alumises ainult suur lai voodi. valisime terrassi pärast alumise, selgus, et kõige hullem poldki, saime hiljem sinna võrkkiige veel rentida:)) mis oli päris chill. eriti hea oli selle asukoha juures see, et meile levis lobby tasuta wifi, samas oli puude ja põõsastega aed ees inimeste ja melu eest. selles toas oli telekas, kondit,.kohvimasin+ dušš , wc (isegi kohv, suhkur ja teepakid olid) + joogiveega täideti külmik iga päev. teenindusest niipalju, et lobby töötajad olid suht rumalad ja natuke ebaviisakad valgete suhtes..aga noh, midagi väga hullu pold. autorent hotellist oli üle ootuste keeruline, aga saime lõpuks ikka renditud(suure tagatisraha hinnaga, ca 13 tuh eek)ja tegime saarele tiiru peale. meri oli seal tõesti ilusaim, loodus metsikum ja puutumatum, mis paelus.aga katre kirjeldas enamuse asjad ära. lisan veel seda, et sain oma elu unistuse seal teoks teha- nimelt delfiinidega koos ujuda! see oli fantast:))pakuti seda finnmatkate kaudu. teisi reise soovitaks võtta ka reisibüroost, sest kohalikud reisid küll toimisid, aga noh, suur vahe oli sees, ise ostsime ka ühe merereisi rannalt- pold midagi hullu, odavam oli, aga see orgunn oli nats ehmatav:D kiilakas macho taksojuht tuli hotelli järgi, kes viis ei tea kuhu, see mees, kes reisi müüs, hüppas kusagil tänavanurgal maha jne,:D aga lõpuks oli lihtsalt merereis nagu ikka..:) aga Caracas on päris ohtlik (röövid jne), samas kallis ka. meie hotellist seda ei müüdud, teenindaja inglise keelt ei osanud, ei saanud aru, kas oli välja müüdud, või reklaam väga vana. finnmatkat pakkusid veel dšunglisse matka+ööbimist ja los rocki.

Suured tänud Teile, tõesti väga palju abi sain, aga kui raatsite ja viitsite mõne pildi saata, siis oleksin väga tänulik: megamm@mail.ee

Kas umbes mäletate palju maksis jeebisafari ja taksosõit Porlamari?

Ma üritan saata kirja, aga millegi pärast ei taha saata. Mitu korda proovisin :S Kas sul msni on?

Ei ole msn-i, huvitav miks ei saa? Aga proovi mariann.rosenberg@mail.ee