Positiivsed/negatiivsed kogemused reisifirmadega

Kuna see lehekülg peaks ka mingil määral tarbijakaitset edendama, siis on oodatud igasugused kogemused, nii positiivsed kui negatiivsed reisifirma abiga välismaal (või ka Eestis) reisides. Andke teada ka teistele, mis võib reisihuvilist ees oodata.

Hoiatan siiralt Eurotouri Muumimaa-reisi eest. Tüng oli nii vägev (ajakavast mindi totaalselt mööda ja mugavustega buss oli küll olemas, aga mingit muud kampa totaalselt täis), et enam põhimõtteliselt reisibüroode poole ei pöördu ja teen oma sõidud ise.

Punks

Reisiekspert reklaamib, et pakub rongipileteid Euroopasse. Kui aga pöördusin suvel nende poole palvega teha hinnapakkumine rongireisile Tallinnast Hollandisse ja tagasi või anda mulle vähemalt infi võimaluste kohta, jäingi vastust ootama. Kui helistasin büroosse, siis öeldi, et konsultandil on palju tööd ja ta ei jõua kõigiga tegelda. Kui saatsin e-kirju, siis jäid need lihtsalt vastuseta, ehkki olid adresseeritud konkreetsele inimesele, kes mulle telefonitsi esmalt kõike lubas.

Olin tõeliselt pettunud ja otsustasin viimasel hetkel Eurolinesi bussi kasuks - väga meeldiv teenindus, konkreetne ja abivalmis, edasi-tagasi piletid saab juba Tallinnas välja osta.

Madli madli@music.com