Prantsuse Polüneesia

Tere mul oleks selline küsimus nendele kes on külastanud seda imelist paika nagu Prantsuse Polüneesia. Mulle pakub huvi kust kohast algab lend ning kaua lend sihtkohta kestab ? Millise lennufirmaga teie soovitaksite mul minna? Loomulikult tuleb kasuks kui soovitate ka mulle parimaid Hotelle ning muud tarvilikku. Ette tänades :)

Selles saarestiku ainus rahvuvaheline lennujaam on Fa'a'ā International Airport Tahiiti saarel. Sealt on järgmised rahvusvahelised lennuühendused: Pariis (Air France, Air Tahiti Nui) Los Angeles (Air France, Air Tahiti Nui) Auckland (Air New Zealand, Air Tahiti Nui) Tokyo (Air Tahiti Nui) Honolulu (Hawaiian Airlines) Eastern Island (Tšiili) (LAN Airlines)

http://en.wikipedia.org/wiki/Faaa_International_Airport Ehk lennufirmade valik on minimalaen. Valid selle, mis pakub sulle taskukohasemat hinda.

Siit minnes, siis kas Pariisist või Tokyost.

Air France: Lend Pariisist 22h10, 1 stop-over (tõenäoliselt LA-s) või min. kahe ümberistumisega USA-s, siis ~31h. Edasi-tagasi pilet alates 1900 eur.

Lend Tokyost ~11h35

Üldiselt pole vahet kust, broneerides sa saad alguspunktiks valida Tallinn. Tulieb isegi soodsam. TLL-AMS-LAX-PPT-LAX-AMS-TLL, kokku 2057 eur, miinuseks on pikad ümberistumised.

0
0

Accori grupi püsikundena ööbisin oma Polüneesia reisi ajal nii Tahitil kui ka Bora Bora'l Sofitel'i hotellides. Seoses kahjumliku majandamisega pandi Tahiti Sofitel kahjuks 2012. aasta lõpul määramata ajaks kinni, kuid Bora Bora'l ja ka Moorea'l tegevus jätkub. Viimases kahes on kogu majutus bungalow'des (Moorea'l ainult overwater bungalow'd). Bora Bora'l oli madalaima hinnaklassi bungalow pisut kehvake, kuid Deluxe ja Overwater majakesed olid suurepärased.

Niisiis julgen soovitada: Tahiti - InterContinental Resort Tahiti http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g1190275-d307165-Reviews-InterContinental_Resort_Tahiti-Faa_a_Tahiti_Society_Islands.html

Moorea - Sofitel Moorea Ia Ora Beach Resort http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g303860-d307162-Reviews-Sofitel_Moorea_Ia_Ora_Beach_Resort-Maharepa_Moorea_Society_Islands.html

Bora Bora - Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g311415-d299700-Reviews-Sofitel_Bora_Bora_Marara_Beach_Resort-Bora_Bora_Society_Islands.html

või, kui eelarve lubab - Sofitel Bora Bora Private Island http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g311415-d3451635-Reviews-Sofitel_Bora_Bora_Private_Island-Bora_Bora_Society_Islands.html

2008 lendasin CDG-LAX-PPT ja PPT-LAX-CDG Air Tahiti Nui'ga. Arvan, et mõistlikum, kui Air France'ga (olen nendega erinevatel otstel üsna palju suht kehva lennuteenindust ja lennukite kvaliteeti tunda saanud). Õhuaega tuli 12,5h tundi Pariisist LA-sse ja pärast pooleteisetunnist vahemaandumise saagat koos passikontrolliga veel 8h LA-st Papeetesse. Tagasi tulles vastupidi. Economy klassis oli see üpris karm elamus eelkõige mu gabariitide tõttu (olen 195 cm pikk ja kaalun 120 kg). Väiksemal persoonil pole vast nii hull see lugu. Aga võimalusel soovitaksin Business Class'is lennata :) Tänaste hindade kohta ei oska miskit kosta, aga saad ise võrgust uurida.

Saartevahelised lennud on Air Tahiti hallata. Lennukiteks on ATR-72 propellerlennukid ja lennukvaliteet igati ok. Tuleb, aga, arvestada, et need lennud on pidevalt üle book'itud ja üsna kirve hinnaga. Tuleb varakult ära bronnida. Kui palju erinevate saarte vahel sebida kavatsete, siis tasub uurida nö multiple fly pass'i, mille abil peaks olema võimalik lendude suurema hulga puhul korralikult kokku hoida.

Aga soovin edu ja nautige puhkust ühes eksootiliseimas ja erldatuimas paigas kogu maakeral. Minu jaoks oli see elu elamus.

1
0

Tere, tõstan teemat. Kas on keegi viimasel ajal sinna reisinud ja milliseid lennumaršuute kasutanud. Kas peale saarte vahelist lennuliiklust on ka laeva liiklust.

0
0

Käisin ca 8 kuud tagasi ning läksin Uus-Meremaalt Aucklandist Tahitile. Tahitilt läksid lennud Pariisi, USAsse, Jaapanisse ja mõndadesse pigem eksootilistematesse sihtkohtadesse veel.  Nii palju oskan vaid lisada, et Tahitilt läksin praamiga/katamaraaniga kõrval asuvale Mooreale. Oli mugav, kiire ja odav. Ilus ka, vahepeal sai vaalu nähtud.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased