Ptak Fashion City

TereKas keegi võiks mind valgustada ja mu küsimustele vastata, et ennem Poola minekut, oleks kõik ikka õigesti ja korrektselt selge. Kas Poola Fashion City laos saab maksta ka kaardimaksega? Kas selleks, et laost üldse kaupu-eelkõige riideid osta, tuleb olla mul ettevõtte omanik või saab soetada rõivaid ka eraisik? Kas kõikidele rõivastele on vaja ka arvet, kui toll peaks maha võtma või kinnipeatama, siis oleks igale asjale dokumendid ehk arve ettenäidata. Millises hotellis/ööbimiskohas oleks kõige soodsam ja mõistlikum peatud ning mis oleks ka Ptak lao läheduses? Samuti jutustage mulle asju, mida ma peaksin arvestama või millega kursis olema. Kõikidele vastanutele suur-suur aitäh ja kummardus!

@tanit Tänan! Kahjuks ei anna antud lehekülg mulle vastuseid.

0
0

Käisin seal sellel suvel olles läbisõidul Poolast. Seal on 4 suuremat halli. Ühes neist on võimalik igalühel osta ning tegemist siis jaemüügiga. Kuigi osad poed nõuavad miinumumkogust nt. 5tk ühesugust eset. Enamikes saab siiski osta ühekaupa ka. See on siis nö. turu moodi hall, kus väga palju väikeseid poode “putkasid”. Kaardiga sai maksta mones kohas mõnes mitte. Samas hallis on ATM seega kui vaja saab raha võtta välja. Paar EUR on teenustasu. Teine hall on ainult hulgimüügiks ning kuidas seal asi toimib ei oska kommenteerida. Teisel pool suurt teed on firmakate outlet, sarnane nagu väga paljudes euroopa linnade ääres. Palju tuntuid brände esindatud. Ööbimist on seal ümberringi igasugu maitsele, vaata Google kaardi pealt Bookingus näiteks. Tollide kohapealt ei oska kommenteerida, see kindlasti kirjas MTA kodulehel. 

0
0

Käisin üleeelmisel kevadel seal. Hallid ise meeletult suured, kaupa ja kauplejaid palju. Palju oli neid kes müüs hulgi, ehk siis pidid mitu ühesugust eset võtma, erinevad suurused. Kui tahad üksikult osta, siis on kallim. Kui tahad edasimüügiks osta, siis pole seal teab mis odav. Kui endale, siis tasub kindlasti. Jalanõusid oli väga vähe ja kui oli siis sama hinnaga mis Eesti poodides.Pidulikud kleidid alates 25 €, uhked maksikleidid alates 50 € Kõige odavam ese mis ostisin oli pluus 9 € ja seda pidi ka mitu tk ostma.Paljudes kohtades ei saanud kaardiga maksta, osades sai. Tingida sai osades kohtades. Kui pikalt vaatad seal, siis pakuvad ise parema hinna. Raha väljavõtmisel teenustasu. 500 € pealt oli 50 € , seda muidugi avastasin hiljem kodus.Parem siin vahetada või sularaha kaasa võtta ja vahetada seal.Mina ööbisin natuke eemal, Pabianice linnas. Majutusasutuse infot uuri korralikult. 3 tärni hotell, hommikusöök lisaks.  Kokku 2 ööd 65 €, hommikusöök oli vist eraldi 6 € öö ja inimese kohta.Hommikusöögiks oli lahustuv kohv ja piimapulber, võileivad(kahtlase väljanägemisega vorstid, singid), hommikuhelbed. Üks hommik tehti munaputru küsimise peale.Soovitan pigem väljas süüa, söögihinnad on seal odavad.Võtsime lõunaks 2 suurt rullkebabi ja 2 jooki, läks 5€. Kindlasti hommikul varakult kohale, me läksime 7-ks ja parkla oli juba autosid täis. Ära sai käidud, kogemus omaette. Päeva lõpuks lõid jalad korralikult tuld.Kui osta edasimüügiks, siis uuesti tagasi sinna ei kipuks. Neid kohti pidi veel olema ja tunduvalt lähemal. 

0
0

Raha väljavõtmisel 500€ pealt 50€ teenustasu on küll imelik. Just kontrollisin oma tehingut, võtsin välja 260€, millele siis lisandus teenustasu 7,5€. Arvestades seda et valuuta konverteeritakse ametliku pangakursi alusel siis valuutavahetusega märkimisväärset vahet rahaliselt pole. 

0
0

See 50.- EUR teenustasu tundub kahtlaselt palju. Aga küsi oma kodupangast selgitust. Kui oli mingi error, siis võida ka raha tagasi saada. Enamasti siiski errorit pole. On erinevad pangad või mingi muu pisiasi.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased