Puerto Vallarta-- Mehhiko

Kas on kellelgi soovitusi soodsa öömaja leidmiseks kui on plaan pikemalt kohapeal peatuda, näiteks nii nädal või paar? Kuna on plaan minna üksi, siis väike normaalne hotellituba rannale võimalikult lähedal täiesti piisaks. Kui keegi on käinud, võiks jagada ka kogemusi, kuidas on turvalisuse, meelelahutusega jne.?

Kõigepealt küsimus, et millise hinnaga on sinu jaoks soodne öömaja? Meie leidsime nelja peale korteri 1800 peeso eest öö, aga umbes sama oleks saanud ka 1200 peeso eest, kahjuks ei pannud me midagi kinni ja hotellid olid täis, targem oleks midagi ära pukkida. Lonely Planetis on mingeid odavamaid variante täitsa olemas.
Mäepealsed hotellid tundusid ka väga mõnusad ja romantilised, aga Maleconi ees randa pole,seega kui tahad rannalähedust, siis võiks hotell olla kas Hotel Zone pool või siis Zona Romanticas (vt. kaardilt).
Ise ööbisime pool ajast Nuevo Vallartas, kus oli väga mõnus ja puhas rand, sobilik ujumiseks ja väikse lainelauaga surfamiseks, aga midagi muud seal teha polnud. Teise osa ajast viibisime Viejo Vallarta ja Zona Romantika piril Rio Cuale suudmes, kust algas Malecon. Ütleme siis nii, et elu keskmes.
Samas, rand tundus seal väga must ja ülerahvastatud, vette seal küll minna ei tahtnud. Aga sealt sai võtta suht odavaid trippe vähe rahvastatud ja päris üksikutesse randadesse. Täiesti vaikse ja läbipaistva veega oli Las Animales, mille kõrval Quimixto, kus oli poole tunni jalutustee kaugusel kosk. Selle tripi õige hind on 300 peesot, kui keegi seda pakub. Kindlasti tasub bussiga minna ka Boca Tomatlani, mis on lihtsalt lummav koht ja sealt saab 60 peeso eest sõita watertaxiga nii Las Animalesi, Quimixtosse kui ka Yelapasse. Puerto Vallarta on täiesti turvaline, palju turiste, aga ka palju kohalike (tevelt 350 000), ingliskeelega saab igal pool hakkama.

Káisin PV-s eelmine nadalavahetus, ja õõbisin GETAWAY hostellis. Otse mereaares, all inclusive ja vaga lahe ** hotell.
PV-s on ainult yks hostell, mille nimi on OASIS.

PV on Kanada turiste tais, nii et alati ytle et oled Euroopast, siis nad suhtuvad sinusse teist moodi.

Millas PV-sse liigud?

Puerto Vallartast soovitan minna Sayulita-sse voi Chakala-sse, kuna PV-s on kole rand ( kivine).. Sayulitas saab surfata ja Chakala on iseenesest nii ilus, et soovitan kindlasti minna.