Puhkus kahe sõbraga Taimaal

Tervitused

Plaan oleks minna kahe sõbraga Taimaale puhkama. Algne plaan oleks olla nädal, võimalik et kaks. Reisibüroodega ei hakka asju ajama vaid plaan võtta kõige odavam lend ja koha peal isdae edasi vaadata. Sellega seoses tekkis mõningaid küsimusi. Plaan on põhiliselt oma puhkus veeta Pattaya ja Bangoki vahel.

Kas odavam oleks ööbida hotellis või rentida kolme peale korter? Eelarve oleks 1300 eurot per nägu. Selle sees pole lennupileteid, ainult kulud mis kaasnevad kohapeal olemisega. Kas sellise summaga saaks rahulikult seal elada nädal või kaks niiet ei peaks koguaeg muretsema, et kas on raha või mitte. Elustiili seal kuuluks kindlasti rohke pidutsemine ja lõbutsemine.

Jah, sa saad selle eest siin kõike kahe nädala jooksul. Kui su soovid ei ole just väga erilised. Siin on neid nö korterid ja hotelle nii seinast seina ja valik tohutu, et ei oska öeldagi sulle sellele konkreetsest vastust. Hakka netist uurima hindasi. Ma ei tea mis su standardid on. Aga kui sa soovid pool aega näiteks Bangkokis olla ja pool Pattayal, siis mina ei viitsiks otsida mingeid 3 toalisi korterid mööda linna taga seda kõigest ühe nädala nimel. Ime lihtne on nö1 toaline apartment korter leida siin minutiga, kus te kõik kõrvuti elate. edu

Kui iga päev pidutseda siis ei jätku , aga kui suht rahulikult võtta siis jätkub rahast küll:)

Jagub ka iga päev pidutsedes, muidugi kui just liiga tihti kella baaris helistama ei hakka.