juhm

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

21 meeldimist
3 postitust
92 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas kindel,et  Norra sulgeb kõik lennujaamad?

  Maitse asi kõigil tõesti, kus nad eelistavad selles suures linnas peatuda. Nädal on päris arvestatav aeg seal olla. Mina isiklikult ei paneks ennast mitte mingil juhul sõltuma bussist või taksost. Valikut ju Bangokis rohkem kui küll.

Asukoha valikul  võiks mõelda   tõesti rongiliikluse peale. Ma ka ei usu, et mõni kohalik viitsiks seal jalutada üle 2 minuti kuhugile transpordi peale. 

  Okey minu eelistus oleks siis kindel: kahe erineva rongi-süsteemi ristumis koha lähedal ja mitte kaugemal kui 2-3  minutit jalutada rongipeatuseni.

Arlandas, üheotsapiletiga ja ilmselt Thai Airways ei tahtnud lasta mind lennukisse väravast kuna polnud ette näidata tagasisõidu piletit. Asi lahenes kuna lõpuks nad suutsid avastada mul turisti viisa passist.

Eks jah, palju seal Tais siis see riide kaup ikka odavam saab olla. Arvan et HM kvaliteediga riie on samas hinnas nii meil kui seal põhimõttelselt, sama ka kallite brandi riietega. Mingit suurt võitu sa ilmselt seal ei saa ja kui sul on vähegi normaalseid suveriideid siin siis me ei näe põhjust miks ei võiks neid oma keskimise reisikohvri täis laduda? Mis sinna siis üldse panna ? Bangkokki vast vaid seljakotiga ka mõtetu minna. Kotti sa ka nagunii ei lohista ise ilmselt seal.  Ma ise panustaks kinnistele ja mugavatele jalanõudele. Võiks olla üli-hingavad. Ma ei suuda oma viisakamate  Eesti suve jalanõudega seal mugavalt figureerida isegi üle tunni.  Aga muidugi eks on ka neid, kes rihmikute või crocsidega, maika seljas, paterdavad 14 päeva seal. 

Umbes 4-5 aastat tagasi oli ka mingi külma laine Taimaa keskosas... Kindlasti alla 20 kaardi nii kui päike õhtul kadus. Ja ikka mingi 1,5-2 nädalat kestis see jama. Neid pika-pükste ilmasi tegelt rohkemgi olnud mingitel aastatel. Pigem siis neid jahedaid õhtuid tipphooaegadel, kus mugavam dressiga olla kui külmetada.

Ainult asukoha põhjal valiksin Family Residence Pratumaktil. Kui see Jomtieni hotell tõesti on 13 km. kaugusel on väheke jama seal toimeteda kaks nädalat kuskil tühermaal. Ma ise ei viitsiks nii palju transpordist sõltuda 13 km kaugusel. Naklua alal jällegi ma ei mäleta, et oleks kohanud,mõnda enam vähem normaalset randa kus ka ranna teenus olemas. Kuigi sinu hotell tundub seal Nakluas suht okey. Mina mõtleks pigem, palju ja kuhu sa seal puhkuse ajal liikuda kavatsed ja paneks selle järgi hotelli paika.

Bangkok on suur ja väsitav tõesti, aga kui sa seda linna võtad mõistusega ja seikled iga päev umbes 4-5 tundi siis on tegemist seal kindlasti rohkem kui 3 päeva. Elad kuskil nö normaalses hotellis ning naudid basseini mõnusi ja Taimaa kliimat. Pole suurt vahet Phuketi ja Bangkoki hotelli basseinidel. Kui sind huvitab Bangkok siis mine kindlasti. Lihtsalt tee mõistlikud päevakavad ning võta asja mõnuga. Minu jaoks on Bangkok on väga suur ja tähtis Taimaa osa ja ma arvan, et seda linna ei ole võimalik tunnetada reaalselt 2 päevaga.

Olen käinud Kanchanaburi mingis rahvuspargis. Äkki oli Erawan-i nimeline. Mingid kosed, mis suht okeyd nägid välja (augustis). NB. sinna läksime taksoga vist ja kindlasti tulime rongiga tagasi. Kaks ööd veetsme jõe ääres hotellis, mis oli sellest rahvuspargist veidikene eemal. Suht normaalne tundub tagant-järgi vaadatuna see trip.

Okey. Asi hakkab selgemaks saama. Ma ise pidasin neid kõiki kohti kus keegi ees ei istu samaväärseks. 
Minu viga. Kuna pole sinna nö kesmisesse tite-osakonda sattunud kunagi ja süvenenud sealsetesse võimalustesse. Ei ole jälginud kui pikalt nad seal jalgu sirutavad. Sõnastus oli vist vale väheke ja siis tuli seda tite-osakonna juttu ainult siia. 

Põhiline mure ongi siiski vaid jalgade ruumiga ja need wc ning stjuardesside jutud nagu oleks boonuseks veel seal lisaks. Pluss hea sealt püsti tõusta ja väheke venitada või miskit sarnast. Aga , neid kohti siis peaks ka mingi lisatasu eest jahtima läbi lennufirma?? Tänud ette ! Ahjaa. Kus juures ma pole midagi korrigeerinud oma algpostituses. Väga imelik, et ta seda näitab. Tänud süvenemast veelkord.

kuidas mul seda jalaruumi seal vähem on.... näiteks vahest on seal minu vastas hoopis preili stjuardessi tool milleni on a-la 2 meetrit ruumi.

Mina tahan näiteks istuda seal reas kuna ma käin äkki wc lennu jooksul 2 korda. mugav vaadata kunas wc vaba ja püsti tõusta. Stjuardessid olemas minu jaoks lähedal kohe. hea lihtne mulle tal kokteile tassida Aga kõige tähtsam on jalgade ruum. Kus juures ma olen vaid 180 cm.

mhmh.. wc suht savi. Aga kunas ja kus ma selle eest siis lisa maksma pean?. Ostma mitte kõige odavama economy või siis nagu keegi mainis, pärast veel mingi lisa makse tegema??? Ja palju see kallim siis tuleb umbesgigi? 500 eurosel piletil lisaks 100 euri juurde maksta hakkab nõmedaks muutuma juba. aga 50 euri ma selle luksuse eest käiks välja küll ilmselt.

Peale pileti ostu siis sooritan veel mingi lisa-ostu selle koha jaoks??? Seda ma olen märganud jah, et seal suht lasteaed kohati. Aga lennufirma siis topib sinna ise-enesest lapsed juba ettenägelikult, isegi kui keegi vanematest selleks soovi ei avalda? See nagu pool seadus, et lennufirma nagunii paneb sinna väiksed lapsed ja siis hakkavad edasi konkureerima ülejäänud.. kuidagi nii siis v?

Ei ole seda lausvihma vaja karta. Mingi vihm seal küll midagi tegemata ei jäta. Rannad seal on nagu on. Nii, et passi pigem hotelli basseini ääres... saad tuppa jalutada saju korral kui foobotsed reaalselt märjaks saamise pärast See vihma peale mõtlemine suht asjatu, never ei tea ette ja see kujuneb teisejärguliseks ilmselt.

Qatariga peaks pagas nagu ikkagi järgi jõudma. Miks mitte ka koos sinuga. Miks ta peaks pagas ära kaduma Qatariga? Või sa tahaksid kompensatsiooni lennufirmalt kui järgmine päev näiteks sulle see ukse taha tuuakse?

Ainult positiivsed (normaalsed) kogemused taksodega. Ehhee, ja mina küll aru ei ole saanud, et taksojuht kuskil teed ei oleks teadnud. Sihtpunkti olen alati jõudnud. Ei tunne Bkk-i nii hästi, et aru saaks kui ringi tiirutab kuskil. Ja ma umbes endale sedasi rahaliselt peas paika pannud, et pool tundi maksab paar sada bahti. Rahaliselt on nagu raske seal mind masendusse ajada kah taksohinnaga.

Milline see DVD mängija on, mille seal lennukis üles seada mõtlete? Igas lennujaamas peaks enne esimest lendu olema juba enamus putkad avatud. No vähemalt vett peaks ikka müüdama.

Kaarti vaadates nagu tõesti võibolla tundub Bangkok mereäärse linnana. Aga ta ei ole seda. Või kui siiski on, siis ma suht kindel, et sina kui esmane külastaja ei soovi seal Bangkoki mereäärses osas pikalt viibida. Ma julgeks öelda, et sulle ei paku seal ka midagi nö mere lähedus. Bangkokis pole sul midagi lähedal peale seven- 11 putka.

karumommik, miks sulle juua ei antud? Magasid maha kõik hetked? Või räägid tunnisest lennust?

Süüa annab, aga juua ei miskit???

Bussipilet ühele umbes 130 thb. Takso suurusjärk 1500 thb. Peale bussist väljumist jälle takso vaja Pattayalt võtta (ilmselt). Kus kandis hotell Pattayal sõltub sellest.

Õige jah, aga vahest oled märkamatult sattunud valesse kohta ja valel kelleajal ja siis sajab vihma veel ja sada asja:)

Üksikule ja ka kahekesi seigeldes vist siiski ei ole takso odavaim transpordivahend seal. Aga jah, olen ka seda meelt, et tasuks kasutada ja kombineerida kõigi transpordivahenditega. Eks ta keeruline oleks esimene kord ilmselt kui kohaliku kaasas pole. Mulle nagu üldse ei meeldi seal tuimalt takso peale astuda, vaatamata kellaaega ning sisustada järgmised 2 tundi taksos.

Ohh. Töötab töötab see hotspot. Vaadnud isegi delfist mingit kossu ülekannet. Kasutasin selleks telefoni sim kaardi Dtac operaatorllt ja pilti vaatasin läbi läpaka. Toimis normaalselt, väiksed hakkimised aga siiski vaadatav. Toimus see üritus mitte pealinnas.