Viimased kommentaarid

Selle asja nimi on Test and Go pakett. Küsige seda paketti oma väljavalitud hotellist kui juhtumisi hotelli avalehel seda olemas pole või ei märka. Kui valite selle Test and Go siis edasi mõtlema te ei pea enam midagi. Lihtsalt järgige juhiseid, mis antakse. 

  Lõpp kokkuvõttes, te ju peate ometi mingi paketi valima, mille alusel te Taimaale siseneda tahate.

Aga SHA+ hotell ei tähendagi automaatselt mingeid PCR testide tegemist igale külastajale.

Ei muutu siin halvemaks  midagi meile. Mul sama reisi kuupäev. Mis siin halvemaks minna saab veel?

Pöialt võib hoida iga asja eest peos. Mis nüüd eriti kummalist selle Taisse pääsemisega peaks olema?

  Puusalt tulistades, peaks saama küll reisida.

Samui koha pealt, vist on ikka läbi suvarnabhumi siiski võimalik lennata test and go paketiga sinna kohale aga uuri täpselt järgi kuidas need lennukis piletid peavad olema sel juhul. Krabi kohta ei tea.

Kunagi kindlasti polnud mingit transiit koridori suvarnabhumis potensiaalsetele viiruse kandjatele. Ilmselt oli mugavam välja pakkuda see sand box pakett . Mis puhul alati oli kohustus kohe hotelli joosta ja oma testi tulemust oodata. Ma kahtlen et sedasi, et mingid ymberistujad saaksid edasi lennata on vôimalik ka praegu. Kes teab kunas keegi maandub ka edasi suvatseb sôita? Siis passib mingis ruumis tuhat tegelast kelle kohta info puudub, kas viirusega vôi mitte.

 Ehk Ma arvan, Kas sand box programm vôi test and go.

alari. Kas kindel ,et ma test  and go paketiga sisenedes ja negatiivse pcr testi tulmuse saanuna pean ikka nädala kuskil blue zones passima?

Kas otselend ei peaks olema kuhugile paradiisisaarele olema taisse sisenemisel ? 

   ja seda antigeeni sa leiad seal tais ka kindlasti.

Bkk -is kôik hotellides testid. Hinnad pakketidel umbes 6000-10000 thb. Kui kahele tahta tuba siis yks lugupeetud hotell märkis et pean abielu tôendi esitama neile enne. 

   Kahele tuba umbes 10000-12000 thb test and go pakett.

Reeglina ajavad ka mingi 6 tunni juttu kunas saaks vastuse kätte. Môni hotell vastab tuimalt, et 24 tunni jooksul.

Täna juba tundub, et siiski peale esimest testi Taimaal saavad need vaktsineeritud kodanikud igalpool seigelda. Et nagu ei tarvitse vaid nendes provintsides olla.

On jah mingid provintsid. Äkki oli 17 tükki neid. Usun, et neist piisab tava turistile nagunii. Selles mōttes, et vähegi turisti koht tais on nendega kaetud.

Tansaanias koroonat pole, seega mingit paberit ei küsita. Nii lihtne see ongi. Qataril savi sellest sammuti. Kuu aega tagasi veel pidi Qatariga lendama mingid visiirid peas. Täna seda jama enam polnud.

Kas kindel,et  Norra sulgeb kõik lennujaamad?

  Maitse asi kõigil tõesti, kus nad eelistavad selles suures linnas peatuda. Nädal on päris arvestatav aeg seal olla. Mina isiklikult ei paneks ennast mitte mingil juhul sõltuma bussist või taksost. Valikut ju Bangokis rohkem kui küll.

Asukoha valikul  võiks mõelda   tõesti rongiliikluse peale. Ma ka ei usu, et mõni kohalik viitsiks seal jalutada üle 2 minuti kuhugile transpordi peale. 

  Okey minu eelistus oleks siis kindel: kahe erineva rongi-süsteemi ristumis koha lähedal ja mitte kaugemal kui 2-3  minutit jalutada rongipeatuseni.

Arlandas, üheotsapiletiga ja ilmselt Thai Airways ei tahtnud lasta mind lennukisse väravast kuna polnud ette näidata tagasisõidu piletit. Asi lahenes kuna lõpuks nad suutsid avastada mul turisti viisa passist.

Eks jah, palju seal Tais siis see riide kaup ikka odavam saab olla. Arvan et HM kvaliteediga riie on samas hinnas nii meil kui seal põhimõttelselt, sama ka kallite brandi riietega. Mingit suurt võitu sa ilmselt seal ei saa ja kui sul on vähegi normaalseid suveriideid siin siis me ei näe põhjust miks ei võiks neid oma keskimise reisikohvri täis laduda? Mis sinna siis üldse panna ? Bangkokki vast vaid seljakotiga ka mõtetu minna. Kotti sa ka nagunii ei lohista ise ilmselt seal.  Ma ise panustaks kinnistele ja mugavatele jalanõudele. Võiks olla üli-hingavad. Ma ei suuda oma viisakamate  Eesti suve jalanõudega seal mugavalt figureerida isegi üle tunni.  Aga muidugi eks on ka neid, kes rihmikute või crocsidega, maika seljas, paterdavad 14 päeva seal. 

Umbes 4-5 aastat tagasi oli ka mingi külma laine Taimaa keskosas... Kindlasti alla 20 kaardi nii kui päike õhtul kadus. Ja ikka mingi 1,5-2 nädalat kestis see jama. Neid pika-pükste ilmasi tegelt rohkemgi olnud mingitel aastatel. Pigem siis neid jahedaid õhtuid tipphooaegadel, kus mugavam dressiga olla kui külmetada.

Ainult asukoha põhjal valiksin Family Residence Pratumaktil. Kui see Jomtieni hotell tõesti on 13 km. kaugusel on väheke jama seal toimeteda kaks nädalat kuskil tühermaal. Ma ise ei viitsiks nii palju transpordist sõltuda 13 km kaugusel. Naklua alal jällegi ma ei mäleta, et oleks kohanud,mõnda enam vähem normaalset randa kus ka ranna teenus olemas. Kuigi sinu hotell tundub seal Nakluas suht okey. Mina mõtleks pigem, palju ja kuhu sa seal puhkuse ajal liikuda kavatsed ja paneks selle järgi hotelli paika.

Bangkok on suur ja väsitav tõesti, aga kui sa seda linna võtad mõistusega ja seikled iga päev umbes 4-5 tundi siis on tegemist seal kindlasti rohkem kui 3 päeva. Elad kuskil nö normaalses hotellis ning naudid basseini mõnusi ja Taimaa kliimat. Pole suurt vahet Phuketi ja Bangkoki hotelli basseinidel. Kui sind huvitab Bangkok siis mine kindlasti. Lihtsalt tee mõistlikud päevakavad ning võta asja mõnuga. Minu jaoks on Bangkok on väga suur ja tähtis Taimaa osa ja ma arvan, et seda linna ei ole võimalik tunnetada reaalselt 2 päevaga.

Olen käinud Kanchanaburi mingis rahvuspargis. Äkki oli Erawan-i nimeline. Mingid kosed, mis suht okeyd nägid välja (augustis). NB. sinna läksime taksoga vist ja kindlasti tulime rongiga tagasi. Kaks ööd veetsme jõe ääres hotellis, mis oli sellest rahvuspargist veidikene eemal. Suht normaalne tundub tagant-järgi vaadatuna see trip.

Okey. Asi hakkab selgemaks saama. Ma ise pidasin neid kõiki kohti kus keegi ees ei istu samaväärseks. 
Minu viga. Kuna pole sinna nö kesmisesse tite-osakonda sattunud kunagi ja süvenenud sealsetesse võimalustesse. Ei ole jälginud kui pikalt nad seal jalgu sirutavad. Sõnastus oli vist vale väheke ja siis tuli seda tite-osakonna juttu ainult siia. 

Põhiline mure ongi siiski vaid jalgade ruumiga ja need wc ning stjuardesside jutud nagu oleks boonuseks veel seal lisaks. Pluss hea sealt püsti tõusta ja väheke venitada või miskit sarnast. Aga , neid kohti siis peaks ka mingi lisatasu eest jahtima läbi lennufirma?? Tänud ette ! Ahjaa. Kus juures ma pole midagi korrigeerinud oma algpostituses. Väga imelik, et ta seda näitab. Tänud süvenemast veelkord.

kuidas mul seda jalaruumi seal vähem on.... näiteks vahest on seal minu vastas hoopis preili stjuardessi tool milleni on a-la 2 meetrit ruumi.

Mina tahan näiteks istuda seal reas kuna ma käin äkki wc lennu jooksul 2 korda. mugav vaadata kunas wc vaba ja püsti tõusta. Stjuardessid olemas minu jaoks lähedal kohe. hea lihtne mulle tal kokteile tassida Aga kõige tähtsam on jalgade ruum. Kus juures ma olen vaid 180 cm.

mhmh.. wc suht savi. Aga kunas ja kus ma selle eest siis lisa maksma pean?. Ostma mitte kõige odavama economy või siis nagu keegi mainis, pärast veel mingi lisa makse tegema??? Ja palju see kallim siis tuleb umbesgigi? 500 eurosel piletil lisaks 100 euri juurde maksta hakkab nõmedaks muutuma juba. aga 50 euri ma selle luksuse eest käiks välja küll ilmselt.