Pulmad Sri Lankal

Tere

On kinnitumas järgmine plaan:
Nimelt otsustasime naisega, et teeme nö "unistuste pulmad", kohaks valisime Sri Lanka.
Nüüd siis vajame värsket infot ja abi reisi korraldamisel:
Plaan minna 2011 jaanuar - märts (sõltub parimast ajast ja pakkumisest)
Kestvus 14 päeva
Inimesi 2
Siiani tundub, et odavaim viis oleks võtta lend London - Sri Lanka (vahepeatus Saudi Araabias). Kas seal ümberistumiseks on vajalik viisa?

Järgnevalt otsiks kontakti inimestega, kes on varem sellises kohas pulmad teinud (mis on võimalikud kitsaskohad, kas on sealmail mõni "kodustatud kohalik", kes aitaks mõistliku tasu eest asju korraldada?).

Päikest

Abiellumine välisriigis

Abiellumiseks väljaspool Eesti Vabariiki annab perekonnaseisuamet tõendi abielu sõlmimist takistavate asjaolude puudumise kohta. Nimetatud tõendi saamiseks tuleb koos isikut tõendava dokumendiga minna perekonnaseisuametisse. Tõendi väljastamise eest tuleb tasuda riigilõiv. Lisainformatsiooni küsida oma elukohajärgsest Perekonnaseisuametist.

Selleks, et muuta välismaal sõlmitud abielu legaalseks Eesti Vabariigis, tuleb välisriigis väljaantud abielutunnistus selle väljaandnud maa vastavas ametkonnas kas legaliseerida või kinnitada apostilliga ja registreerida Eesti rahvastikuregistris.

Kui aga dokumendi väljaandnud riik on ühinenud välisriigi avalike dokumentide legaliseerimise nõude tühistamise Haagi konventsiooniga, tuleb dokument kinnitada apostilliga. Täpsem info nimetatud konventsiooni ja sellega ühinenud riikide kohta asub Välisministeeriumi kodulehel.

Kõik võõrkeelsed dokumendid peavad olema tõlgitud eesti keelde ja tõlge notariaalselt kinnitatud.
Kui Eesti ja välisriigi vahel on sõlmitud õigusabileping, ei ole dokumendi täiendav kinnitamine vajalik. Eestil on sõlmitud õigusabilepingud järgmiste riikidega:
• Läti
• Leedu
• Ukraina
• Venemaa
• Poola

http://www.pulmadjapeod.ee/kuidas-abielluda/#Abiellumine välisriigis

Mis kasu on sellest, et arvuti kodus olemas, kui sellega midagi mõistlikku peale hakata ei osata?

Kas sa tahad abielu solmimise korraldada Sri Lankas, voi ainult mesinadalad seal veeta? Mina abiellusin Sri Lankal.

To tonlist: palun loe uuesti minu küsimust! Dokumentide asjus küsimusi pole, kõik endale juba ammu selgeks tehtud. Aitäh sellegipoolest:)
to saareke: jah tahame abielu sõlmida seal. Just infot tahame selle kohta, kuidas seal tseremoonia läbi viiakse, kelle kaudu pulmakorraldus, millise eelarvega peaks arvestama jne. Küsimusi oleks palju, palju:) Palun võta ühendust katukene17@hotmail.com