Pulmapidu Tais- igasuguse abi eest tänulik :)

Tere kõigile,

Meie väike mure on järgime:
on plaanis pidada pulmad järgmise aasta veebruaris Tais (räägin siis ainult pulmadest, ametlik abielu sõlmitakse eestis).

Olen saatnud hinnapäringuid paljudesse hotellidesse, samuti võtnud ühendust sealte pulmakorraldajatega, ning saanud väga erinevaid pakkumisi alates 1200-5000 eur.
Saan aru, et pakkumine oleneb sellest millises hotellis/kuurortis plaanime peatuda, kuid kas keegi kes on Tais rohkem käinud/elanud oskab öelda, mis võiks olla mingi optimaalne summa, mis sellise ürituse peale kulutada.

Hinnapäringus olen palunud pakkumisse arvestada ööbimine (2 ööd), pruudikimp, väheste kaunistustega baldahhiin rannas ja jutlustaja (või kuidas iganes nimetada inimest kes viib tseremoonia läbi :D?)

Ehk siis suht väiksed nõudmised tegelikult, tahakski vaikset tseremooniat meile kahele rannas, muud ei meidagi, kuid hinnad mida selle eest küsitakse tunduvad mulle suht kõrged Tai kohta?!

Või kuidas teie arvate, kes olete rohkem sealkandis käinud?

Pikk kiri tuli, aga kui keegi viitsib vastata olen tänulik, igasugune abi on teretulnud :)!

Roheline tarretis kas oled saanud mingit infot?

Endal ka plaan sinna minna ja võimalusel ka tseremoonia pidada, aga ma ei tea kust alustada. Mingeid hiigelsummasid ei tahaks kulutada. Registreerime nagunii enne Eestis, aga tseremooniat rannas ainult meile kahele sooviks ka + pildid.

Mingit ööbimist ei soovi (selle leiame ise). Kas peaksime eelnevalt midagi kinni panema või saab sellega kohapeal ka hakkama?

Kellel kogemusi ja head nõu anda, siis palun tehke seda :)

Hei,

Kui aus olla, siis siit foorumist pole eriti infot saanud :D

Olen ise väga-väga paljudesse Tai hotellidesse kirjutanud ja hinnapakkumisi palunud. Pm olen küsinud sama, tseremoonia rannas, hotod, pruudikimp ja olen lisanud, et sooviks ka ööbimist lähedal olevas hotellis.
Nii on endal mugavam lihtsalt, kui ei pea peale pulmi kohe kaugele hotelli koperdama hakkama.
Sellise paketi eest olen saanud keskmiseks pakkumiseks 1200 eur

On ka palju korraldusfirmasid, keda ma pldse ei soovitaks, teevad sama töö ja küsisvad pappi vee rohkem!

Võime kahekesi sel teemal muljetada küll :), kui leiad kusagilt soodsama hinaga v midagi, siis jaga palun :)!

Issand 1200 euri on ikka palju küll. Selle raha eest saab juba Eestis väiksemat sorti süldipeo korraldada :D

Me lähme nagunii paariks nädalaks Taisse, seega kohe esimeseks päevaks ei plaani eriti midagi. Hiljem juba iseseisvalt hotellid leitud :)

Kas te registreerite ka eelnevalt siin või mis plaanid on?

Me ka mitmeks nädalaks, kohapeal plaanime olla 3 nädalat.

No ma räägin, et absurdselt kallis seal :D, ma enne kui uurima hakkasin arvasin, et saame ikka vähemalt poole odavamalt!
Ja registreerida plaanime ikka enne eestis jah, seal ainult väike tseremoonia kahele.

Tai on lihtsalt taolise ürituse kohana väga populaarseks muutnud.

Ma praegu kaalun sellist varianti, et kohapealt mingis hotellis öelda lihtsalt, et vot selline mõte meil nüüd, et kas keegi tuleks hotellist ja ütleks meile rannas paar ilusat sõna enne kui sõrmused vahetame. Fotograafi ja pruudi kimbu sebin ka ja ongi pulmad :D
Ja selle 1200 euri maksama hoopis hotellis ööbimise eest!

A kes sealt hotellist peaks midagi ütlema? :D Kaunistusi ja värke soovite ka randa? Kas te neid sõrmuseid siis siin ei vaheta juba? Tegelikult täitsa hea mõte :)

Meie lähme mõned kuud varem kui Teie. Nii, et mina saan siis enne infot jagada ja äkki isegi abistada.

Tegelikult pole ju vahet kes selle tseremoonia läbi viib, kas keegi nö profesionaal, keda pumkakorraldusfirmad välja rendivad või siis keegi osavam sõnaseadja mõnest hotellist....

Muidu olen soovinud küll veidi kaunistusi ja pambus telki randa, kuid 1200 euri relle eest on minu meelest ilmselgelt palju :D

Saada mõned pakkumiskutsed välja, vaata mis vastuseid saad, äkki leiad kellegi, kes normaalse hinnaga midagi oleks nõus korreldama!

See summa paistab tõesti sellise ürituse jaoks Tais suur. Ise muud kindlat summat küll teatud varjandiga öelda ei oska, kuid kohta oskaks küll soovitada, kui see veel lahtine.
Eelmisel talvel külastasin päris paljusid tai saartest ja kõige erilisem mulje jäi pisikesest Koh Lipe saarest Malaisia piiri lähedal. Väga armas kohake super ilusa loodusega :) Helesinine läbipaistev vesi lumivalge liivaga. Veel mitte nii avastatud ja suhteliselt rahulik koht. Suuremat luksust sealt veel otsida pole mõtet, suured hotellid jne puuduvad. Mootorsõidukitest ka ainult paadid ja mõnda üksikut tsiklit nägin ka. Kõige lihtsam pole sinna saada, kuid vaev seda kindlasti väärt :) Üritan isegi sellel talvel just sinna uuesti minna. Kindlasti romantiline ja väga eriline kohake selliseks sündmuseks :). Googeldasin ka sellise ürituse puhuks pilte ja leidsin ühe albumi :
http://www.flickr.com/photos/castawayresorts/sets/72157615873484343/with/3391284711/
Saarest:
http://www.kohlipethailand.com/

Ning teine meie lemmik saar oli Koh Samui provintsis asuv Koh Phangan. Meie olime rahulikumaks rannapiirkonnas Ban Tai bachil ja oli ka väga mõnus Resort B52.
http://www.b52-beach-resort-phangan.info/photos.html
Facebooki kommuuni alt leiab ka nende albumist seal olnud pilte pulmadest :
https://www.facebook.com/group.php?gid=117897031579001&v=photos&so=45

Koh Tao on samuti seal naabruses asuv väga ilus saareke.
Kui vaja võin ka mõlemast kohast pilte saata :)

Tänud info eest sissu :)!
Praegu olen tõesti seda teed läinud, et panen mõned hotellid ees kinni ja plaan on lihtsalt võimalikult palju ilsaid saarekesi külastada :)!
Koh Lipe on Andemani mere pool jah?
Koh Samui peale oleme mõelnud ja plaanime sinna kindlasti minna, ükskõik kas siis teeme pulmad seal või ei :)!

Aaa, ma sain sust enne natuke valesti vist aru, Koh Phangan on eraldi saar jah :)?

Kirjutasin siis mõnele fotograafile ja hinnad olid sellised:

Rates are in Thai Baht (THB)

6 hours 36, 500
5 hours 32, 500
4 hours 28, 500
3 hours 24, 500

Mida iganes need paketid ka ei sisaldaks, aga 10 000 - 14 600 krooni (vanas rahas) selle teenuse eest maksta ma ei kavatse :D Liiga palju.

Koh Lipe asub Adamani mere ääres Tarutao saarestikus, kus veel palju teisigi ilusaid saarekesi. Kiireim viis sinna saamiseks on BKK- Hat Yai või Trang i linna ja sealt edasi sadamast ferryga kuskil tund pool. Meie esialgu sõitsimegi sinna lõunasse ja siis hakkasime mööda vett tagasi poole keskele liikuma, vahepeal külastades erinevaid kohti Phiphi,Krabi,Koh samui jne.
Ja Koh Phangan kuulub küll Samui alla, kuid on siiski jah eraldi väiksem naabersaar :)

Jah need fotograafi hinnad juba kõrgemadki kui Eestis :D Kummaline küll..
Kohal kindlasti leiaks kõik sobiva selleks puhuks ja hea hinnaga.. aga selge see,et sellise sündmuse puhul tahaks ju juba varakult kindlalt valmis organiseerida nii nagu vaja.

Täpselt nii, et kõrgemad kui Eestis. Ajuvaba minumeelest. Pidi ju odav riik olema :D

Ma ise kipun ka nii arvama, et kui ikkagi kohapealt küsida, siis on hoopis teised hinnad kui e-maili teel.

Nõme on see jah, et hinnad tunduvad hailaselt kõrged.... Samas jälle tahaks, et kohapeal ei peaks midagi organiseerima hakkama....

Meie otsutsaime nüüd mehega ära, plaan on järgmine, paneme kinni mõne luksuslikuma hoteeli ja seal teatame, et vot selline plaan, et kust saaksime fotograafi, kes pilte teeks meist rannas.
Nö tseremoonikas vast kellegi ikka leiab, kes ütleb paar kena sõna ja kui ei, siis ütleme ise üksteisele midagi ilusat.... ja vahetame sõrmused!

Mis arvate, kas nii õnnestub :P?

To sissu:

Need saared on kõik Andamani mere pool eks?

Me plaanisime tegelikult umbes samamoodi, ainult et selle vahega, et hakkame saari läbi käima Puhketi poolt, sealt siis Krabi, Phi Phi, Koh Samui, siis sinu soovitatud Koh Phangan ja Koh Lipe.

Kuid nüüd kui mõelda, siis sinu soovitatud varaint parem, et alustad a alt poolt, siis jõuame lõpuks Puhketile välja, kust saab lennukile :D

Tegelikult plaanisime veel Tai lahe poolsetele saartele vaadata, kuid praegu kardan, et äkki läheb väga kappamiseks? Kokku plaanis olla 3 nädalat....

Miamammma: hea hinnaga hotelle leiad agoda.com ;)

To Roheline Tarretis :

Ma arvan,et see on hea varjant. Nad tragid ja küll välja sebivad kõik mis vaja, oma silm on ka kuningas :P Ja kindlasti peab seda seal saama meie jaoks ikkagi odavalt. Kui kohal ja asi jõus, küll saab :) Ise oleks sama varjandi kasuks otsustanud.

Enamus neist küll jah asuvad India ookeanis Adamani mere saarestikus siis. Kuid Koh Samui ja tema naabersaared jäävad teisele poole poolsaarele.

Teil plaanis külastada samu kante siis mida meie külastasime peale Phuketi.

Meie kava oli järgmine: siselennuga BKK - Hat Yai ( 1 öö seal). Järgmisel hommikul Pak Barrast praamiga Koh Lipele (seal olime 4 ööd ja külastasime vahepeal paadiga lähedal asuvaid teisi saari). Siis kiirpaadiga edasi Phiphile kuhu jõudsime lõunaks ja järgmise päeval kell 3 läks praam edasi Krabile Ao Nangi piirkonda. Seal olime kaks ööd ja liikusime edasi sisemaal bussiga Surat Thani kus läksime praamiga KOh Phanganile (4 ööd) ja lõpetuseks Koh Samuile 3 ööks, tagasi Surat Thani ja sealt siselennuga BKK. ( Kuigi nüüd võtaks otse Koh Samuilt siselennu BKK tagasi.

Rapsimist oli küll, kuid lihtslt puhkamiseks oli samuti aega. Jäime väga rahule enda otsusega külastada paljusid erinevaid kohti.

Kui Teie alustate Phuketist ja lõpetate samuti siis teie teekonnal soovitaks: Phuket-Krabi-Phiphi-Koh lipe mööda vett ja siis Lipelt ferryga Trangi linna ( u 1 tund) ja mööda maad Surat Thani ( u 200 km) ja sealt edasi siis Ferryga kas Koh Samui,Koh Phangan või Koh Tao ja siis kas siselennuga Samuilt Phuketile.
Kolm nädalat paistab sobiv selleks olevat :)

Hea hinnaga suures valikus hotelle saab veel vaadata ka www.sawadee.com

Soovitan võtta ühendust Andrej'ga turismifirmast Emanja. Ta on lätlane, kes valdab inglise ja ka vene keelt. Meil on temaga super-kogemused, igavesti tubli poiss - 2010 märtsist. Tervitage Eestist Tõnu ja Mai-Liisi poolt, kes võtsid tema sõnul reisist 150% võimalikust!. Ta on õppinud stilistiks, omab seal vastavat ilustuudiot, korraldab vastavaid showsid (disainib muuhulgas soenguid ja riideid) jne. Usun, et tal on kindlasti häid ideid ja ka võimalusi teile see asi ära korraldada. Tema mailiaadress on: anjatur@inbox.lv. Kasutab ka skaype _ ZMEJA16.