Radisson Blu Sharm 5*

Kas keegi on viimasel ajal käinud seal hotellis? Olen minemas 22.12.13 ja oleks kena kui keegi annaks antud hotelli kohta infot.
Eesti foorumitest pole selle hotelli kohta midagi lugeda. Vene foorumitest on hinnangud seinast seina. Väidetavalt alkoholi saab ainult papi eest.

Siin on paremad reitingud:)
http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g303855-d305094-Reviews-Radisson_Blu_Resort_Sharm_El_Sheikh-Nabq_Bay_Sharm_El_Sheikh_South_Sinai_Red_Sea_and_Si.html
Ega venemaa hinne ka paha pole ju (4,14). Neid, kellele miski ei meeldi, leidub alati. Mõned levitavad teadlikult halbu uudiseid...
http://tophotels.ru/main/hotel/al1802/

Meil minek nüüd pühapäeval 1.12 Radisson Blusse, üritan siis pärast ülevaate anda.

Nüüd tagasi. Hotell super, vastab ilusti oma tärnidele. Küsi "Pool view" tuba. Süüa-juua saab palju ja koguaeg :) Toit maitsev, kohalikud alkohoolsed joogid ikka tasuta, sh õlu (maitseb nagu meie Saku ICE), viin, rumm, viski jne. Jäätis ka tasuta (Nestle), kastides ja iseteenindus. Baaridest on õhtul hiljem avatud basseini baar ja lobby. Hotellist üle tee palju poekesi, fikseeritud hindadega pood on umbes 1km hotellist väljudes paremale, sinine klaasist maja. Kindlasti on vaja veejalanõusid, neid saab ka kohapealt üle tee poest, ca 4 dollarit paar.
Head reisi! :)

TO: Kssss
Tänud lühiinformatsiooni eest. Kelle käest seda ''Pool view'' tuba küsida?

Tuba küsi hotelli receptionist, kohe kui check-in paberit hakkad täitma. Muidu nad annavad "back view" toa. Kui oled nõus juurde maksma siis saab ka mere vaatega tuba (+140USD), aga sellel pole mõtet ja meie midagi juurde ei maksnud, lihtsalt küsisime basseini vaadet. Kui veel küsimusi siis vastan hea meelega :)