Reis Itaaliasse (Itaalia konts)

Paluksin abi veidi reisi planeerimisel mai alguses Itaaliasse. Plaan lennata perega nädalaks Barisse. Rendiks kohapeal auto ja hakkaks sealt siis liikuma. Kas keegi oskaks soovitada head marsruuti, kas oleks mõistlik liikuda mööda rannaäärt lõunasse, kui kaugele jne. Oli väike mõte ka minna läänerannikule (Sorrentosse), kas see oleks liig ühe reisi jooksul?

Tegin ca aasta tagasi läbi täpselt sama reisi. Võtsime auto ja sõitsime. Lõpetasime Salernos, kus leidsime juhuslikult supermõnusa koduse majutuspaiga - seal oleks tahtnud kauemgi olla, sest omanik oli superabivalmis ja sõbralik. (http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g187781-d1727803-Reviews-Salerno_Centro_Bed_and_Breakfast-Salerno_Amalfi_Coast_Campania.html)
Aga kohti, kus kindlasti soovitaksin käia:

  1. Castellana Crotte - kui meeldivad suured koopad. NB! all on külm - riided selga. http://en.wikipedia.org/wiki/Castellana_Caves
  2. Alberobello
  3. Lecce
  4. Matera - minu jaoks meeldejäävaim!
  5. Polignano a Mare
  6. Amalfi rannik läänerannik - Positano jt - vaatasin pilte meenutuseks, ise ka ei usu, et nii ilusas kohas olin :)

Läänerannik oli meeletult ilus, ma võibolla isegi teisel korral teeks tõesti nii, et Barist põrutaks otse Materasse ja sealt siis juba Salerno Sorrento mööda rannikut. Aga aega võiks loomulikult rohkem olla :)
Sain enne enda reisi palju infot ka siit tripist - soovitan otsida.

Mai alguses rannapäevi ilmselt ei tee siis soovitaks väikseid sisemaa linnakesi nagu Oria, Martina Franka(oli meie staap kolmeks ööks,kust tegime väljasõite)ja eelpool nimetatud Lecce,Alberobello,Matara. Meil oli ka paar puhkepäeva ja rohkem ei jõudnudki.Oleks tahtnud ka matka kuskil rahvuspargis,aga aeg sai otsa