Reis Tšehhi

Kas keegi on juba Tšehhis käinud viimase kuu aja jooksul? Umbes 3 nädalat tagasi tuli uudis, et ühes Tšehhi piirkonnas, mis on Prahast väga kaugel, oli koroonapuhang tekkinud, et kaevanduses 260 inimest oli nakatunud.  Mis te arvate, kas sellest on see karantiini nõue Eestis või on asi veidi hullem? Kas julgete minna ja jääksite karantiini või mitte?

Lisaks mainin, et olen näinud videoid, kus kohalikud naudivad elu nii nagu meie. Maskide kandmine ei ole seal enam kohustuslik ja kõik muuseumid ja asutused on lahti.

Ööbisime eile Brnos, vanalinna pubid rahvast täis, maske ei kantud. Ise mingit ohtu ei tundnud. Soovitan soojalt, ainult tagasi tulles Eestis karantiin.

1
0

https://vm.ee/et/teave-riikide-ja-eneseisolatsiooninouete-kohta-eestisse-saabujatele

 Tšehhi on lukus juba eelmisest  nädalast!

Oma itaalia reisi plaanin igaljuhul ümber tšehhi.

1
1

Tsehhi on Ok . Kõik toimib nagu vanasti. Eelmisel nädalal  oli lukust lahti . Sõida sisse kust soovid ja välja . Suurlinnade hotellid on enamuses kinni sest turiste ei ole .

1
0

Uurisin tuttava tsehhi käest kuidas neil olukord on sest pidime Viinis kohtuma kuid nad otsustasid mitte sõita.  Numbrid tõusid küll mingi lokaalse puhangu tõttu, kuid arvas et varsti piiratakse taas ka reisimist sest tungivalt soovitatakse juba kodumaal puhkust veeta. Seega ise mingeid kulutusi ette ei teeks vaid vaataks siis kui reisiaeg käes kuidas nende piirangutega on.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased