Reis Türki

Kas keegi siinolijatest on käinud Anhel Toursiga Türgis? Kuidas rahule jäite ning kuidas oli nende poolt organiseeritud reisikorraldus, hotellid jms? Ise varem Türgis käinud pole ning antud reisifirmast pole ka suurt midagi kuulnud. Varasemaid postitusi olen lugenud, kuid sooviks värskemaid arvamusi :)

Käisin Anheliga oma esimesel Türgi reisil aga see oli oma 7 aastat tagasi,sel korral jäin küll kõigega väga rahule,kõik toimis nii nagu lubati.

Mu oma kogemus ütleb, et mine ükskõik millise firmaga, alati on mingi jama. Mul muidugi 5x Egiptuse kogemus; kõik eri firmadega ja alati oli mingi jama. Ja iga kord vihastad ennast siniseks ja tõotad, et selle firmaga enam ei sõida. See ei pruugi reegel olla, aga nii minul oli vähemalt. Seega minu enda arvamus on, et see kõige esimesel kohal küsimus ei oleks :)

Käisime Anheliga juuli lõpus türgis. Ostsime 4 loterii. Eesti poole peal algul probleeme polnud, olin kuulnud, et Anhelis räägitakse ainult vene keelt, kuid tegelikult vähemalt kaks naisterahvast räägivad väga ilusti eesti keelt ning sain asjad aetud. Probleemid algasid türgis koha peal. Anhelil endal türgis inimesi koha peal pole, vaid on kohalik reisikorraldaja, kes seal klientidega toimetab ning ka hotellid valib. Keegi ühtegi sõna inglise keelt ei räägi, ainult vene keelt, meie vene keelt ei oska ja jäime juba kohe nendega suhtlemisel hätta. Ja paigutati meid 3 hotelli, ehkki ostsime 4 loterii. Pühapäeval helistasime Anheli telefonile, mis voucheril olnud info kohaselt toimib 24H, kuid tunni aja jooksul kõnet vastu ei võetud. Lõpuks kui inimese kätte saime, siis lubati uurida ja tagasi helistada, kuid kahe päva jooksul keegi ei helistanud, teisipäeval helistati hotelli respast ja öeldi, et 10 min jooksul on transfeer kohal, et varajane check out on. Niiet ilma, et meid oleks ette hoiatatud paigutati meid teise hotelli ümber ja veelgi hullemasse 3 hotelli. Probleeme oli veelgi ning kui jälle Anhelisse helistasime, siis nähvati vastu, et meie oleme ju eestis, meie ei saa midagi teha, suhelge kohaliku esindajaga.... selline suhtumine nende poolt, kuigi ostsin ju reisi nende käest, mitte nende türgi kohaliku esindaja käest. 02.08 saatsime nendele pretensiooni koos piltidega, tänaseni (06.08) pole veel nende käest vastust saanud. Olen reisinud nii Aurinko, Novatoursi kui ka Teztouriga ning mitte kellegagi pole varem probleeme olnud, kuid Anheliga ei reisi küll enam kunagi.