trip-krainetrip-ukraine-dark
Reis ümber Eestimaa

Rõõm on teavitada teisestki käesoleval kevadsuvel ilmunud Marko Kalduri uuest reisi- ja rännuraamatust "REIS ÜMBER EESTIMAA"!

Teid ootab meeleolukas rännak mööda Eestimaad! Kaunid puhta liivaga rannad, merest püstloodis kerkivad pangad, mudased sood ja puhtaveeliste laugastega rabad, torme trotsivad tuletornid, hämarad koopad, põlismetsad, aga ka meie ajaloo, kultuuriloo ja pärandkultuuriga seotud paigad: maaliliselt kaunid lossid ja mõisakompleksid, rannakülad, kirikud, hiied, sünged ja salapärased militaarobjektid - kõike seda kutsub värskeltilmunud raamat "Reis ümber Eestimaa" teid rõõmsal meelel avastama. Lisaks ootavad rändajat põnevad ja ekstreemsedki matkarajad.

"Reis ümber Eestimaa" on üheaegselt nii reisikiri kui reisijuht, mida kasutada Eestis ringi rännates. Raamat koondab endasse huvitavaid ja põnevaid paiku Eestimaa eri piirkondadest. Autor Marko Kaldur on otsinud välja hulga kohti, mis kindlasti vääriksid siseturistide huvi neid külastada, ent mille kohta laiemalt infot teada ei ole. Meeleolukaid ja emotsionaalseid reisikirjeldusi lugedes võib igaüks kogeda sama, mida autorgi neid paiku külastades on tajunud. Peatükk peatüki järel raamatut järgides saab igaüks koostada endale huvitava reisi läbi Eestimaa, olgu siis üksnes nädalavahetuseks, pikemaks puhkuseks või ainult ükshaaval raamatus kirjeldatud paikade külastamiseks. "Reis ümber Eestimaa" on järjeks varem ilmunud reisikirjade raamatutele "Rännates läbi Eestimaa", "Avastades Eestimaad" ja "Salapärane Eesti".

Raamat "Reis ümber Eestimaa" on müügil kirjastuses Valgus, Apollo ja Rahva Raamatu poodides: http://www.kirjastusvalgus.ee/tooted/detail.php?cat=15&de=196 http://www.apollo.ee/product.php/0682180 http://www.rahvaraamat.ee/?id=62&no=R073899

Reis ümber Eesti pakub palju põnevat ja huvitavat igaühele ning loodetavasti innustab lugejaid edaspidi veelgi rohkem oma kodumaad avastama!

Meeldivaid lugemiselamusi ning veelgi mõnusamaid reisikogemusi!

Marko Kaldur

http://www.markokaldur.com marko@markokaldur.com

Raamatu "Reis ümber Eestimaa" kaanepilt: www.markokaldur.com/fail/reis_ymber_eestimaa.jpg