Reis Vilniusesse

Plaanin sõbrannaga augusti lõpus Vilniusesse minna. Vaatasime ja broneerisime hostelikoha ära (V4Vilnius), seal oli nagu märgitud et 13 euri on öö 4-kohalises toad. Jääme 3ks ööks - 39 euri pidi kokkku minema (pluss ka administration fee 5 euri. ) Järsku saame aga meili kaebusega et miks teine inimne pole maksnud. Polnud kirjas kuskil et kui kaks inimest jäävad ühte tuppa siis peab topelt maksma. Kas keegi on sinna jäänud enne?

Teadjad, kas soovitate miskit tänavat või kohta, kuhu sõbrannaga minna? Või mida kaasa Eestisse osta põnevat-head?

Seal on tohutult suur ja ilus vanalinn. Tripis just oli pikk teema Vilniuse kohta. Veel on "gediminose prospekt"...väga pikk tänav, mis jõuab suure katedralini välja. Minu lemmik on pilies tänav ehk pilies gatve. (selline armas kitsas tänav. See asub vanalinnas, ka katedrali kõrval. Katedral on siis see, kus paistab ka gediminose torn. Väga palju on erinevaid pitsa kohti norm hinnaga. Leedu köök on ka väga maitsev.

See on super ilus koht: http://www.belmontas.lt/ (seal saab ka Leedu kööki maitsta) Asub linna servas.

Mul sugulased elavad Vilniuses ja käin seal igal suvel. Väga meeldib.

Hosteli kohta. See on ilmselge, et kodulehel on märgitud hind ühe inimese kohta

Detailid: 3 ööks, 1 voodikoht, max 1 inimene. Voodikoht ühistoas € 32,23 Käibemaks (21%) sisaldub hinnas € 6,77 Täna maksate € 0 Peatumise ajal maksate € 39 Hind kokku : (3 ööks)

€ 39

Leedus on Pampersid hästi odavad.

Hostelites müüakse voodikohta. Hind kokku kahele 2x39=78 eur.

Pool päeva võiks planeerida väljasõidule Trakaisse. Saab minna nii rongi kui ka bussiga. Bussiga parem. http://www.trakai-visit.lt/en/museums