Reisile aprilli lõpus 2015

Tere!

Milline oleks parim sihtlinn Kreetal, Kreekas või Portugalis? Otsin reisi aprilli lõpuks (u 24.04-03.04). Soov on nii rannamõnusid nautida, kui ka käia kultuuri ja toitu nautimas. Majutuse leian ise, kuid imelisi linnu on nii palju, et just selle ühe ja õige valik läheb raskeks.

Võib-olla oskab keegi ka lennupiletied otsida. Olen leidnud ümberistumisega lende, kuid 12+ h lend+ootamine on laste jaoks liig. Niisiis, ei tahaks, et lend nii kaua võtaks. Lennupiletid võiks kätte saada (alla 300, mida vähem..seda parem:)

Aitäh juba ette!

Euroopas aprilli lõpus väga rannamõnusid ei naudi, vesi 17-19 kraadi. Lendamise seisukohalt lihtsam Barcelonasse, näiteks 27.aprill-4.mai 159€. Otselend, ei mingeid ümberistumisi. Võimalusel lükata mõni nädal edasi, soojem ja soodsam. 01.-08.mai hind 140€, 04.-11.mai 118€, 15.-22.mai 101€.

0
0

Mis lehelt ma leian 27.04-4.05 159.- Barcelona?

0
0

proovi lehekülge www.azair.eu ,sellelt lehelt võid leida erinevaid hindasid, erinevatesse sihtkohtadesse. Vedajaks on küll tihti Rayanair ja äraantav pagas ei ole pileti hinna sees. Kui sihtkohaks on Kreeka, näiteks Ateena, siis Tallinnast otselendusid mina veel leidnud ei ole ja pileti hind on suhteliselt kõrge. Kui aga paned alguskohaks Helsinki ja olen väljumise kuupäevades natukene paindlikum, siis ilmselt leiad hea hinnaga piletid. Üllatavalt meeldivate hindadega saad lennata hoopis Itaaliasse kus on ka meri ja soojakraadegi on seal juba üle 20-ne, samuti leiad sellelt lehelt lennud Portugali. Vihjeks võin veel öelda, et tihti on lennud algusega Riiast oluliselt soodsamad kui Tallinnast. Samuti võid lihtsalt googlisse sisse lüüa märksõnaks lennupilet Riia-Barcelona-Riia, erinevatel lennupileteid vahendavatel lehtedel võib sama lennu hind kõikuda päris palju.

0
0

Gudu, samuti lehelt www.azair.eu sinupoolt valitud kuupäevadeks annab Tallinn-Barcelona-Tallinn hinnaks:147,89€. Lennuaeg meeldivalt lühike, minnes 3,45h ja tulles 3,40h.

0
0

Suured tänud Sulle info eest :) Helsingist väljumine oleks isegi veel ideaalsem, uurin seda lehekylge!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased