Reisimine Myanmari peale riigipööret

Tere tripikad!!

Kas siin seltskonnal on infot selle kohta, kas Myanmar on peale riigipööret avanenud turismile.

Aleksander

Tere

Myanmar on avatud. Viisa nõuded on võrreldes paljude teiste Aasia riikidega keerulisemad (peab olema vaktsineeritud, PCR test enne riiki sisenemist, riiki sisenedes lisaks veel kiirtest, peab ostma Myanmari reisikindlustuse)
Nõuete kohta baab täpsemat infot siit:
https://evisa.moip.gov.mm/tourist/message

Kui plaan matkata, siis arvesta, et mõned piirkonnad (nagu Putao põhjas) on võimalikud ainult läbi kohalike reisikorraldajate ja piirkonda sisenemine omal käel ei ole võimalik. Populaarsemad turismipiirkonnad on kõik avatud.

0
0

Imre,

Kas sa oled ise peale riigipööret käinud? Mul see talv jälle minek sinna. Huvitaks mis on muutunud.

0
0

Habe, kas vaktsineerimised tehtud ja piletid ostetud. Ma ei saanud täpselt aru kas see kõlbab kui eelmine aasta kaks doosi vaktsiini tehtud.

0
0

@habe

Ei ole käinud, aga kuna endal on ka plaanis aasta alguses Kagu Aasias reisida, siis see on üks sihtkoht, mida ma uurinud olen. Plaan oleks minna, kui liiga keeruliseks ei osutu.

@aleksander

Ma ei ole kuskilt välja lugenud, et oleks reegleid viimasest vaktsineerimisest möödunud aja kohta. Ainult, et peab olema fully vaccinated (enamasti 2 doosi). Plus PCR (48h jookusul enne lendu Myanamari). Samuti tagasilennu pilet (või riigist väljalennu) ja esmane majutus.

Kui keegi on nüüd käinud, siis ootaks ise ka infot, kuidas täpsemalt oli.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased