Reisiöömaja Küprosel

Mul on lennukipiletid kahele Küprosele. Kas keegi oskab soovitada normaalse hinnaga hotelle Protarases või mingis rahulikus linnas, mitte väga kaugel Larnacast. Ei hakka reisibüroode kaudu hotelli võtma, kohutavalt kallis, pakkusid mulle 9000-11000 kahele kokku ilma söökideta või hommikusöök! Ajuvaba! Ehk keegi teab mingit head saiti, kust bronnida endale hotell.. :)

Tere, tuleme sõbraga 2kesi Küprosele 14.mail(19a ja 20a). Lennupiletid juba makstud ja algse elamiskohaga tekkisid probleemid. Äkki keegi saaks 2nädalaks öömaja pakkuda mingi summa eest? Oleksime väga tänulikud!

Tervitus. Kas keegi oskab jagada infot mingite konkreetsete ööbimiskohtade osas? Milline piirkond on hea just puhkamiseks. võibolla oskab keegi pakkuda mõne hosteli või apartment tüüpi öömaja. Mingi hullult kalli hotelli peale ei taha raha eriti kulutada.

Kas on mõtet puhkusel olles ennast ühte kohta sisse seada ning siis autoga ringi tiirutada või paar päeva ühes kohas ning siis edasi minna.

Iga vastuse eest olen tänulik :)

Meie olime eelmisel aastal Limassolis selles hotellis: http://www.bluecranehotel.com/index.html Hotell oli väga lihtne ja linna servas. Aga kuna meil väga kõrgeid nõudmisi ei olnud, sest sõitsime enamuse ajast ringi ja hotellis käisime vaid magamas, ajas asja ära. Hinda täpselt ei oskagi öelda, kuna võtsime lennupiletid ja hotelli ühtse paketina reisibüroost, aga võis jääda nii 7000-8000.- vahele (4 inimest ja 7 ööd). Ise peatuks järgmisel korral 2-3 päeva kaupa erinevates hotellides, sest edasi-tagasi sõitmisele kulub mõtetult palju aega.

Rannapuhkuseks on paremad piirkonnas siiski Ayia Napa ja Paphos.

Küprose villad ja apartament majutus

Head inimesed, palun andke soovitusi Küprose villade ja apartament majutuse teemal. Oleme septembri lõpus minemas 8 inimesest koosneva grupiga.Maandumine Larnacas, paigale tahaks jääda Ayia Napa kanti(Napa,Protaras jms) Huvitavad villad või apartament majutus. 1500 € 7 päeva eest oleks ülemine piir Kui keegi teab soovitada piirkonda ja majutust(saiti vms) oleks kindlasti abiks Tänud

Korter/tuba Küprosel

Tere! Olen 25aastane noormees ja plaanin Küprosele elama minna aprilli kuu jooksul. Oleks elamist vaja, kellegil ehk tuba vaba ja tahaks korterit jagada. Linn ei oma tähtsust.