Reisitabletid-kapslid

Mure siis seesugune, et plaanis minna lennukiga Hispaaniasse. Kuid laps on mul sellist tüüpi, kel autosõidul tihtipeale halb hakkab. Kas on kellelgi kogemusi ja kui siis missuguseid reisitablette soovitate ja kas neist üldse tolku ka on? Üleüldse ei teagi kuidas käituda, sest äkki ei hakkagi lennukis paha, kuid kui hakkab kas siis on juba hilja seal midagi manustada. Ette tänades

Tervist kontrollib ja tervisenõu annab arst, ravimeid müüakse apteegis koos selgitustega. Laps pole valge laborihiir, kelle peal tripparite soovituste järgi katseid teha. Kui laps ei kannata solgutamist, las jääb koju.

0
0

Mina ei soovitaks küll igaks juhuks ette midagi anda, kui laps pole enne lennukiga lennanud. Ülimalt tõenäoline on, et tal ei hakkagi lennukis paha. Ja lapse kuuldes ära räägi sellest võimalusest ka, et võib paha hakata. Vaata, et ta poleks liiga soojalt riides, et kõht poleks ei liiga täis ega liiga tühi. Igaks juhuks võid kaasa võtta tabletid, seda uuri apteegist.

0
0

Oleneb tõesti lapsest. Kuidas ta nt kiikumist, laeva kõikumist, autosõitu talub?

Mul endal on paha hakanud väikses laevas ja autos, aga lennukis NEVER. Kiige peal ka paha ei hakka. Nii et siingi kõik suhteline.

Alusta lapse arstist, tema oskab õigeid küsimusi küsida ja on apteekides müüdavaga kah kursis.

0
0

Ega apteekides eriti valikut pole, põhiliselt müüakse ingveritablette. Sisse võtta tuleb vähemalt pool tundi enne reisi. Kui paha hakkab, siis on hilja tablette võtta. Minul pole lennureisil kunagi juhtunud, et pärast tablettide võtmist oleks paha hakanud, aga laevareisidel on küll nii, et kui on ikka kõva torm, siis ei aita ükski tablett.

0
0

On olemas Bon Boyage ja ingveritabletid.

0
0

Bon Boyage on põhimõtteliselt samuti ingveritabletid.

0
0

Kui õnnestub välismaalt (kasvõi Lätist) osta Ratiopharmi Reisetabletten, siis need ei ole ingveriga. Tont teab, miks neid enam Eestisse ei tooda, sest need tõesti toimivad.

0
0

vastajaile, sai kohe kergem. PS kui oma last laborihiireks peaksin, siis topiksingi enne reisi tabletid sisse ja ei uuriks siin miskit. Kena päeva ka sapistele;)

0
0

Mul ka alati lennukis maha hakanud,muidugi vene ajal.Siis oli vist aeroni tabletid mida sisse anti ka pool tundi enne lendu,aga öökisin ikka.Tänapäeval ehk lihsam see värk kuid laps ehk ei tea veel karta ega mõelda,kuid ikka peab valmis olema.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased