Rhodose (Faliraki) hotellid ja ilm mai alguses

Tere

Palun jagage oma kogemusi Faliraki piirkonna hotellide kohta.

Lisaks uurin, et kui paljud on käinud Rhodosel mai alguses? Kas jahedavõitu ei ole mai algus?

Suur tänu!

M.

Mai alguses ei ole seal olnud, aga olin aasta tagasi septembri lõpus hotellis nimega The Sun Palace. Sai võetud, et ära proovida AI ja laste värk. Eks ta üks paras kolhoos oli, aga seda pigem minu jaoks. Kui sulle meeldib AI kontseptsioon suurtes hotellides, siis ma pigem soovitaks minna. Positiivse poole pealt peab ära märkima, et söök oli iga päev suht vaheldusrikas, lastele tehti showd (algas küll liiga hilja (ca 22 paiku) 4-aastase jaoks) ja norm rand oli 5 min jalutuskäigu kaugusel. Negatiivne oli see, et neiberhuud septembri lõpus oli suht igav, suitsetamine igal pool oli tolereeritud (ka. lasteshow ajal kõikides laudades) ja baaris pakutavad kokteilid olid paras haltuura e vorbiti kokku odavatest siirupitest.

Suitsetamine tundus, et häiris ainult meid, kes me oleme puhta õhuga sarnastes kohtades harjunud. Kokteilide osas oli soov lihtsalt libistada mõnda head ja kvaliteetset gini/viskit, kui "hullud" lõunamaalased bingot mängisid, aga seda võimalust isegi polnud.

Reaalselt sai igapäevaselt käidud rendiautoga ümberkaudsetes randedes, mis tundus parem variant olevat, kui kohapeal bassu ääres istuda.

Mai algul Rhodosel päeval ca 26...28 kraadi sooja ja paistab lauspäike. Tõsi, merevesi on veel jahedavõitu s.o. nagu meie merevesi kuumal suvepäeval.

Sai aprilli lõpus- mai alguses Rhodosel käidud. Selline eesti kuum suvi. Päris 28 välja ei venitanud Merivesi jahe. Falirakis kudagi tühi tundus kõik,. Ixias rohkem elu kees.,,,

Poolking ja poegkaru - kus ööbisite?

Amathus Beach... 1.hea kaugus linnas,bussipeatus maja ees 2.kuna merevesi külm,siis hea,et mitu basseini ala 3.põhirahvad hotellis olid viisakad saksa,rootsi ja prantsuse pensionärid:)

Olen olnud nii Falirakis kui ka Rodose linnas. Ixia on saare oluliselt tuulisem pool kui Faliraki, ka Faliraki rand on minu jaoks parem kui Ixia. Kui plaan minna koos lastega, soovitaksin Falirakit. Ilmast - sel aastal olin Rodose linnas mai lõpus juuni esimestel päevadel - ilm oli +25 kuni +27 kanti, merevesi umbes +23 ning kõik kohalikud rääkisid, et terve kuu on nii külm olnud, sadanud, ka meie reisi esimesel paaril päeval oli selline tuul, et viib nina peast - nii et kuidas juhtub selle maikuuga. Faliraki rand oli jah parajalt tühi, kuid ei olnud tuult. Samas Falirakist edasi Tsampika rand, mida nimetatakse parimaks rannaks, oli tuulevaikne, sooja veega, rahvast täis, kuid kahjuks hakkas sadama. Kui mai algus, siis soovitaks rõhku panna, et hotellil oleks korralik bassein ning päevitusala, mis oleks tuule eest kuidagigi kaitstud.

Point ju selles,et sel ajal pole rannas suurt midagi teha....Ehk rõhk basseinidel ja kohalikul elul. Sai käidud ka Tsampika rannas, aga tühjad veel sel ajal