Riietus Indias

Naissoost turistil ei soovitata kanda lühikesi pükse-seelikuid, õlapaeltega toppe. Riietuses tuleks eelistada kas pikka seelikut-kleiti või kolmveerand pükse. Goa kohta see ei kehti, kuid mujal küll - Delhi, Jaipur, Agra, Cochin, Chennai. On kellelgi kogemusi? Kas tõesti tuleks niiöelda harjumuspärased suveriided Eestisse jätta ja Indias ringi käies pigem katta oma keha?

Võib ikka. Lihtsalt taktitunnetus peab olema, mis on sobiv, mis mitte.

Arvan, et sul on endal ebamugav, kui liiga nappe rõivaid kannad, nii tähelepanu pärast, mida see kindlasti äratab, kui ka kuuma päikese pärast. Käsivarte näitamine ei ole Indias mingi tabu, nii et varrukateta topid ei ole probleem. Samas miniseelikut linna peal kindlasti ei kannaks. India naised oma jalgu ei näita, need on kaetud pikkade pükste või sariga. Isegi põlvini seelikuga torkad kindlasti silma, kui ekstra tähelepanu ei igatse (turistidega tehakse niigi igal sammul juttu), on pikk seelik või püksid parem variant.

Tänud nõuannete eest!
Nüüd tean, et pikk seelik on lausa hädavajalik :o)

Praegusel ajal võib olla Delhis, Agras, Varanasis üllatavalt jahe(eriti öösel) ja vihm. Soe on kuskil Mumbayst lõunasse. Tasub riiete valikul võtta arvesse.
Head reisi.