rongiga Londonist Leeds-i

Kas oskab keegi öelda kuidas jõuda lennujaamast London(STN) Leedsi.pidi olema väga keeruline leida õiget rongi.äkki keegi aitab.aitäh:)

vaata rail enquiries punkt com leheküljelt sobivaid ronge. Ei usu, et midagi keerulist.

aitäh pakkumast.aga ma vist ei oska otsida.sest seal on vaja teada rongijaama nime .millest mul pole aga õrna aimugi.esimest korda elus inglismaale üldse.ja vaja kuidagi stansfedi lennujaamast castledorfi jõuda.

Probleem arusaamatu
vaata

http://www.nationalrail.co.uk/

ei pea ise midagi midagi kirjutama, linnade valik tekib automaatselt. Lõpuks on ka üksikasjalik selgitus. Isegi mina, kes ma ei oska sõnagi inglis keelt, saan selle kasutamisega hakkama ja inglismaal pole hätta jäänud.

no oletame ,et olen lennujaamas juba.kui kaugel sealt on rongijaam.loomulikult suudan ma ka küsida rongijaamas kassast ,et mis kell väljub ja kuhu.ja ka lennujaamas kellegi käest nõu küsida.oletasin lihtsalt ,et keegi on ise käinud ja teab kiirelt peast öelda ,et liigu lennujaamast sinna-sinna ja rongijaam on seal-seal.aga tänud postituse lugemise eest Toivo.

Välju lennujaamast ja otsi maa alla pääsemise võimalusi. Rongijaam on "maa all". Tegelikult ei ole, kuid piltlik kujund on selline. Kui tahad minna linna bussiga, siis National Expressi bussid väljuvad lennujaama esiselt platsilt, mitte lennujaama ukse eest. Võrdluseks Tallinna lennujaam: mitte sellelt ringteelt, kus peatuvad Tartust tulnud ja linnaliini bussid, vaid autoparklast. Või nagu Riia: liinast tulev buss sõidab ukse ette, kuid väljub eemalt. Loodan, et said aru. Kahjuks ma ei mäleta, mis suunas stardivad lennujaama eest väljuvad bussid.

Võib-olla on kasu www.stanstedairport.com

ja piletite müük toimus lennujaamas. Välisuste lähistel on kassad.

oh tänud.kohe kindlam tunne:)

Suured sildid on igal pool üleval. Kui tahad rongile saada, siis toivo rääkis tõsijuttu. Jälgi "Trains" viitasid, mis sind alla platvormidele viivad. Pileteid broneerima ei pea, osta kassast. Ja inglased väga abivalmid- küsi vaid, kui hädas oled ning kui isegi keelt hästi ei valda, siis püüa anda parim ja olla võimalikult positiivselt meelestatud.

Kiire otsing stansted- leeds siin, kuigi ümberistumistega: http://ojp2.nationalrail.co.uk/en/pj/fa?uniqueId=17757486

Hääd reisi!