Rongisõit Sveitsis

Tere! Mind huvitaks, missugustel tingimustel saan kasutada rongiga sõitmiseks Sveitsis nö " poole hinna " piletit? Kas netist ette ostes oleks kasulikum pileteid soetada või on nt lennujaamast ostes sama? Pean sõitma märtsi algul Zurichist Lenk im Simmentali ja märtsi keskel sealt tagasi. Tänud ette !

Tere! "Poole hinna" pilet kehtib üldjuhul aastase (voi pikema perioodi) sooduskaardi (half-fare travelcard) omanikele. Aastase sooduskaardi maksumus on umbes 175CHF, kindlasti tasub see omandada, kui rohkem rongisoite aasta jooksul plaanis on. Zürichist Lenk im Simmentali edasi-tagasi täispilet teises klassis on u. 152CHF, "poole hinna" pilet 76 CHF; üldjuhul on sama hind nii netist kui jaamast ostes. Aeg-ajalt voib infot jälgides leida SBB lehelt sooduspakkumisi teatud route`idele. Täpsem info siit: http://www.sbb.ch/en/travelcards-and-tickets.html

0
0

Tänud vastuse eest! Sain siis õigesti aru,et kui netist lihtsalt poole hinna pileti ette ostan, siis tegelikult ma sellega sõita ei saa? Vabandan rumaluse pärast, aga soovin kindel olla:)

0
0

Miks siis üldse piletit osta:)?

0
0

Poole hinna pilet kehtib ainult soodustust tõendava dokumendi ette näitamisel. Täpselt nagu meil ühistranspordis.

0
0

Kui peaks abi vaja minema võib ühendust võtta momendil elan sveitsis minu e-mail [email protected]

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased